این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ دوشنبه ۱۵ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۳۴۷۹ در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۱۵ فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. این رِنج بعد از یک حرکت صعودی قوی و تند تا مقاومت ۳۵۷۸ شکل گرفته بود.

بنابراین بعد از رسیدن به این مقاومت، فروشندگان فروختند که شورت سل کنند و خریداران هم فروختند که سود بگیرند. در نتیجه این حرکت طرفین بازار،  یک شکست نزولی خیلی قوی تا قیمت ۳۴۷۰ شکل گرفت. حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

ETHUSDT 2022 04 04 14 55 09 scaled - تحلیل اتریوم؛ دوشنبه 15 فروردین

طبق تحلیل اتریوم در ۱۵ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. یعنی در ابتدا یک حرکت صعودی قوی و سپس یک حرکت نزولی قوی شکل گرفت و این باعث شد که بازار گیج شود و رِنج شکل بگیرد. در حال حاضر انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۳۴۳۹ میباشد که بر اساس MM از کف ۳۴۷۱ تا سقف ۳۵۰۶ بدست آمده است.  بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد حرکت نزولی ادامه یابد و به تارگت بعدی در قیمت ۳۴۰۶ برسیم. این تارگت بر اساس MM از کف ۳۴۹۲ تا سقف ۳۵۷۰ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در ۱۵ فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار گرفته است. انتظار میرود این رِنج نهایتا به سمت پایین شکسته شود و حرکت نزولی ادامه یابد. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۳۴۳۹ میباشد که بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و یک حرکت نزولی دیگر تا تارگت بعدی در قیمت ۳۴۰۶ شکل خواهد گرفت. بنابراین انتظار میرود بعد از اولین شکست نزولی، این حرکت صعودی تبدیل شود به پرچم نزولی و نهایتا یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار