این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ دوشنبه 15 فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت 3479 در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در 15 فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. این رِنج بعد از یک حرکت صعودی قوی و تند تا مقاومت 3578 شکل گرفته بود.

بنابراین بعد از رسیدن به این مقاومت، فروشندگان فروختند که شورت سل کنند و خریداران هم فروختند که سود بگیرند. در نتیجه این حرکت طرفین بازار،  یک شکست نزولی خیلی قوی تا قیمت 3470 شکل گرفت. حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

ETHUSDT 2022 04 04 14 55 09 scaled - تحلیل اتریوم؛ دوشنبه 15 فروردین

طبق تحلیل اتریوم در 15 فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. یعنی در ابتدا یک حرکت صعودی قوی و سپس یک حرکت نزولی قوی شکل گرفت و این باعث شد که بازار گیج شود و رِنج شکل بگیرد. در حال حاضر انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت 3439 میباشد که بر اساس MM از کف 3471 تا سقف 3506 بدست آمده است.  بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد حرکت نزولی ادامه یابد و به تارگت بعدی در قیمت 3406 برسیم. این تارگت بر اساس MM از کف 3492 تا سقف 3570 بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در 15 فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار گرفته است. انتظار میرود این رِنج نهایتا به سمت پایین شکسته شود و حرکت نزولی ادامه یابد. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت 3439 میباشد که بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و یک حرکت نزولی دیگر تا تارگت بعدی در قیمت 3406 شکل خواهد گرفت. بنابراین انتظار میرود بعد از اولین شکست نزولی، این حرکت صعودی تبدیل شود به پرچم نزولی و نهایتا یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار