این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ دوشنبه ۲۴ آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۴۶۳۰ دلار در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۲۴ آبان، بعد از آخرین شکست صعودی در سپتامبر، نهایتا این ارز دیجیتال توانست به مقاومت ۴۰۲۷ برسد و بعد از رسیدن به این مقاومت، فروشندگان وارد شدند و یک برگشت نزولی مینور یا پولبک عمیق شکل گرفت و این ارز دیجیتال تا قیمت ۲۶۵۵ افت کرد.

بعد از رسیدن به این حمایت، مجدد خریداران وارد شدند و یک شکست صعودی شکل گرفت. در حال حاضر بازار در جهت خرید قرار گرفته است یعنی خریداران توانستند بر فروشندگان غلبه کنند. بنابراین انتظار میرود حرکت صعودی اتریوم بزودی آغاز شود.

حرکت آتی اتریوم را میتوانیم در شکل زیر رسم کنیم:

Picture2 1 1 - تحلیل اتریوم؛ دوشنبه 24 آبان

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر طبق تحلیل اتریوم در ۲۴ آبان، انتظار میرود حرکت صعودی این ارز دیجیتال ادامه یابد و در ابتدا به مقاومت ۵۳۸۵ و سپس ۵۷۵۶ برسیم. این مقاومت ها در نیمه کانال (خط چین) قرار دارند.

بعد از رسیدن  به این مقاومت ها، پولبک شکل خواهد گرفت اما نهایتا این پولبک یا پرچم صعودی به سمت بالا شکسته میشود و اتریوم به ترتیب به مقاومت های ۶۳۹۲، ۷۲۸۷ و ۸۱۸۴ خواهد رسید. بنابراین شکسته شدن سقف کلیدی ۴۰۳۱، منجر به شروع یک حرکت صعودی شد و اولین تارگت این حرکت صعودی را بر اساس MM قرار میدهیم  که در قیمت ۵۳۸۵ قرار میگیرد.

در هر صورت طبق تحلیل اتریوم در ۲۴ آبان، مقاومت های زیادی تا ۸۱۸۴ بر سر راه این ارز دیجیتال قرار دارد اما انتظار میرود در هر کدام از این مقاومتها نهایتا پولبک و پرچم صعودی شکل بگیرد و تک تک آنها شکسته شوند و نهایتا بازار به مقاومت ۸۱۸۴ برسد.

 

نتیجه گیری:

طبق تلحیل اتریوم در ۲۴ آبان، میتوان گفت که این ارز دیجیتال بعد از شکل گیری یک پولبک عمیق، نهایتا توانست مقاومت ۴۰۳۱ را بشکند. بعد از شکسته شدن این مقاومت، حرکت صعودی ادامه میابد و  انتظار میرود اتریوم به مقاومت های ۶۳۰۰، ۷۲۰۰ و ۸۱۰۰ دلار برسد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار