این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ دوشنبه ۲۵ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۲۸۶۱ در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۲۵ بهمن، در حال حاضر بازار بعد از رسیدن به مقاومت کلیدی  ۳۲۸۳ دلار، متوقف شد و نهایتا خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه برگشت ماژور شکل گرفت و بازار به سمت سطوح حمایتی پایینتر حرکت کرد.

اولین حمایت در قیمت ۲۸۴۰ قرار داشت که بعد از رسیدن به آن، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه بازار رِنج شد. حمایت ۲۸۴۴۰ بر اساس MM از کف  ۳۰۲۵ تا سقف ۳۲۱۰ بدست آمده است. بنابراین در حال حاضر اتریوم در یک سطح حمایتی قرار دارد اما انتظار میرود این سطح حمایتی نیز شکسته شود و به سمت سطوح پایینتر قیمتی استفاده کنیم.

برای پیدا کردن تارگت بعدی نیز میتوانیم از MM استفاده کنیم. بنابراین حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 5 - تحلیل اتریوم؛ دوشنبه 25 بهمن

طبق تحلیل اتریوم در ۲۵ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است و به اولین سطح حمایتی در قیمت ۲۸۴۴۰ رسیده است و در آنجا رِنج شکل گرفته است. اما انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و این سطح حمایتی شکسته شود.

حمایت بعدی در قیمت ۲۶۴۵ قرار دارد که این حمایت بر اساس MM از کف ۲۹۵۰ تا سقف ۳۲۵۸ بدست آمده است. بنابراین در حال حاضر بازار در یک سطح حمایتی قرار دارد ولی انتظار میرود این حمایت شکسته شود و به سمت حمایت بعدی در قیمت ۲۶۴۵ حرکت کنیم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در ۲۵ بهمن، در حال حاضر بازار در سطح حمایتی ۲۸۴۴۰ قرار دارد و رِنج شکل گرفته است. انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و به سمت حمایت بعدی در قیمت ۲۶۴۵ حرکت کنیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار