این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ سه شنبه ۱۶ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۳۵۰۵ در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۱۶ فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج و حرکت صعودی قرار دارد. بعد از رسیدن به مقاومت ۳۴۸۰، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی قوی شکل گرفت. نهایتا این برگشت نزولی در حمایت ۳۲۱۱ متوقف شد و سپس خریداران وارد شدند. حمایت ۳۲۱۱ با استفاده از MM از کف ۳۳۳۰ تا سقف ۳۴۶۹ بدست آمده بود.

بنابراین بعد از رسیدن به این حمایت، یک حرکت صعودی خیلی قوی شکل گرفت و سپس حرکت صعودی ادامه پیدا کرد. بنابراین در حال حاضر اتریوم در یک روند صعودی قرار دارد و هر حرکت نزولی، پرچم صعودی میباشد و نهایتا به سمت بالا شکسته میشود. حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

ETHUSDT 2022 04 05 14 29 45 - تحلیل اتریوم؛ سه شنبه 16 فروردین

طبق تحلیل اتریوم در ۱۶ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و در ابتدا به تارگت ۳۵۸۴ برسیم. بعد از رسیدن به این تارگت، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر به سمت تارگت های بالاتر در قیمت ۳۶۳۸ و ۳۶۸۴ شکل خواهد گرفت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در ۱۶ فروردین، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار دارد. بعد از رسیدن به مقاومت ۳۴۸۰، فروشندگان سعی کردند روند نزولی شکل دهند اما موفق نشدند و در نتیجه خریداران وارد شدند و روند صعودی ادامه پیدا کرد.

بنابراین بازار در دست خریداران میباشد و هر حرکت نزولی تبدیل میشود به پرچم صعودی و نهایتا حرکت صعودی ادامه میابد. در حال حاضر انتظار میرود مجدد حرکت صعودی ادامه یابد و در ابتدا به تارگت ۳۵۸۴ برسیم. بعد از رسیدن به این تارگت، مجدد خریداران وارد خواهند شد و بازار به سمت تارگتهای بعدی در قیمت ۳۶۳۸ و ۳۶۸۴ حرکت خواهد کرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار