این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ شنبه ۲۸ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۲۹۴۹ در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۲۸ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. این حرکت صعودی، یک روند صعودی قوی نمیباشد بلکه یک گام صعودی در درون رِنج هست. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و به سطوح بالاتر مقاومتی برسیم.

بنابراین همچنان بازار در جهت خرید میباشد و بالاتر از EMA میباشد و این یعنی کنترل بازار در دست خریداران است. پس انتظار میرود یک حرکت صعودی دیگر شکل بگیرد. حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

ETHUSDT 2022 03 19 13 15 24 - تحلیل اتریوم؛ شنبه 28 اسفند

طبق تحلیل اتریوم در ۲۸ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک گام صعودی قرار دارد. این گام صعودی، یک روند صعودی قوی نمیباشد بلکه صرفا یک گام صعودی در رِنج هست. بنابراین انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد.

تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۳۱۳۲ الی ۳۱۸۶ و ۳۴۲۴ قرار دارد که با استفاده از MM بدست آمده است. تارگت ۳۴۲۴ بر اساس MM از سقف۳۰۱۶.۶۵ تا کف ۲۶۰۷.۰۳ بدست آمده است. بنابراین در حال حاضر بازار در کنترل خریداران است و انتظار میرود به سمت سطوح مقاومتی بالاتر در قیمت ۳۱۸۶ الی ۳۴۲۴ حرکت کنیم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در ۲۸ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار گرفته است و در کنترل خریداران میباشد. بنابراین انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد. اولین ناحیه مقاومتی برای این حرکت صعودی در قیمت ۳۱۳۲ الی ۳۱۸۶ قرار دارد.

بعد از رسیدن به این ناحیه مقاومتی و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۳۴۲۴ شکل بگیرد. بنابراین انتظار میرود ارز دیجیتال اتریوم همچنان به حرکت صعودی خود ادامه دهد و به مقاومتهای بالاتر در سطوم ۳۴۲۴ برسد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار