این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ شنبه ۶ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۳۱۲۳ در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۶ فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. انتظار میرفت این حرکت صعودی تا ناحیه مقاومتی ۳۲۲۴ ادامه یابد که همینطور نیز شد. در حال حاضر انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد و به سطوح بالاتر مقاومتی برسیم.

بنابراین در حال حاضر اتریوم در یک روند صعودی قرار دارد و هر حرکت نزولی، مینور خواهد بود و نهایتا تبدیل میشود به پرچم صعودی؛ یعنی خریداران وارد خواهند شد و بازار به سمت بالا حرکت خواهد کرد. حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

ETHUSDT 2022 03 26 14 03 49 scaled - تحلیل اتریوم؛ شنبه 6 فروردین

طبق تحلیل اتریوم در ۶ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و در ابتدا به تارگت ۳۳۴۹ برسیم که این تارگت بر اساس MM از سقف ۲۹۷۵ تا کف ۲۴۹۲ بدست آمده است.

بعد از رسیدن به تارگت ۳۳۴۹ و شکل گیری پولب، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا قیمت ۳۵۷۵ شکل بگیرد. بنابراین حرکت آتی اتریوم، صعودی میباشد و در ابتدا به قیمت ۳۳۴۹ میرسیم و بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا قیمت ۳۵۷۵ شکل خواهد گرفت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در ۶ فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار گرفته است و در کنترل خریداران میباشد. بنابراین انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد. اولین ناحیه مقاومتی برای این حرکت صعودی در قیمت ۳۳۴۹ قرار دارد.

بعد از رسیدن به این ناحیه مقاومتی و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۳۵۷۵ شکل بگیرد. بنابراین انتظار میرود ارز دیجیتال اتریوم همچنان به حرکت صعودی خود ادامه دهد و به مقاومتهای بالاتر در سطح ۳۵۷۵ برسد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار