این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ شنبه 6 فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت 3123 در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در 6 فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. انتظار میرفت این حرکت صعودی تا ناحیه مقاومتی 3224 ادامه یابد که همینطور نیز شد. در حال حاضر انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد و به سطوح بالاتر مقاومتی برسیم.

بنابراین در حال حاضر اتریوم در یک روند صعودی قرار دارد و هر حرکت نزولی، مینور خواهد بود و نهایتا تبدیل میشود به پرچم صعودی؛ یعنی خریداران وارد خواهند شد و بازار به سمت بالا حرکت خواهد کرد. حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

ETHUSDT 2022 03 26 14 03 49 scaled - تحلیل اتریوم؛ شنبه 6 فروردین

طبق تحلیل اتریوم در 6 فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و در ابتدا به تارگت 3349 برسیم که این تارگت بر اساس MM از سقف 2975 تا کف 2492 بدست آمده است.

بعد از رسیدن به تارگت 3349 و شکل گیری پولب، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا قیمت 3575 شکل بگیرد. بنابراین حرکت آتی اتریوم، صعودی میباشد و در ابتدا به قیمت 3349 میرسیم و بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا قیمت 3575 شکل خواهد گرفت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در 6 فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار گرفته است و در کنترل خریداران میباشد. بنابراین انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد. اولین ناحیه مقاومتی برای این حرکت صعودی در قیمت 3349 قرار دارد.

بعد از رسیدن به این ناحیه مقاومتی و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت 3575 شکل بگیرد. بنابراین انتظار میرود ارز دیجیتال اتریوم همچنان به حرکت صعودی خود ادامه دهد و به مقاومتهای بالاتر در سطح 3575 برسد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار