این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ یکشنبه ۱ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۲۶۲۹ در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۱ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی کوتاه مدت قرار دارد. بعد از رسیدن به مقاومت ۳۲۸۳ دلار ، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه سقف دوقلو شکل گرفت. بعد از شکل گیری سقف دوقلو، نهایتا خط گردن شکسته شد و حرکت نزولی آغاز شد.

در ابتدا به حمایت ۲۶۴۵ رسیدیم. اما این حمایت نیز شکسته شد و حرکت نزولی ادامه پیدا کرد. در حال حاضر انتظار میرود اتریوم به سمت سطوح حمایتی پایینتر حرکت کند که حرکت آتی در شکل زیر رسم شده است:

Picture2 3 - تحلیل اتریوم؛ یکشنبه 1 اسفند

طبق تحلیل اتریوم در ۱ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد. میتوانیم کف ۳۰۲۹ و ۲۸۷۹ را بهم وصل کنیم و یک خط به موازات آن بر روی سقف ۳۱۸۶ قرار دهیم. با اینکار کانال نزولی در شکل بالا بدست می آید.

در حال حاضر بعد از رسیدن به حمایت ۲۶۴۵ و شکل گیری پولبک، مجدد فروشندگان وارد شدند و حرکت نزولی ادامه پیدا کرد. در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت نزولی دیگر به سمت نیمه کانال نزولی شکل بگیرد و به حمایت ۲۴۷۶ برسیم. این حمایت در نیمه کانال نزولی قرار دارد و بر اساس MM از کف ۲۸۲۹ تا سقف ۳۱۸۳ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در ۱ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی کوتاه مدت قرار دارد و به حمایتهای پایینتر خواهیم رسید. بنابراین انتظار میرود تارگت بعدی این حرکت نزولی در قیمت ۲۴۷۶ قرار داشته باشد که در نیمه کانال نزولی سبز رنگ در شکل بالا میباشد. بعد از رسیدن به این حمایت، در صورتی که حرکت نزولی ادامه یابد آنگاه به حمایت بعدی در قیمت ۲۳۷۵ میرسیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار