این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ یکشنبه ۱۱ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۲۷۷۰ در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۱۱ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به مقاومت ۳۵۸۰، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه سقف دوقلو و نهایتا یک حرکت نزولی قوی شکل گرفت.  سپس این حرکت نزولی ادامه پیدا کرد و به اولین تارگت در ناحیه ۲۹۵۰ رسیدیم که این تارگت بر اساس MM از کف ۳۲۴۲ تا سقف ۳۵۱۹ بدست آمده بود.

بعد از رسیدن به این حمایت، بازار وارد رِنج شد و سپس سقف دوقلو یا پرچم نزولی شکل و مجدد یک شکست نزولی دیگر ایجاد شد. در حال حاضر انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم. حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

ETHUSDT 2022 05 01 14 04 28 - تحلیل اتریوم؛ یکشنبه 11 اردیبهشت

طبق تحلیل اتریوم در ۱۱ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، بعد از رسیدن به مقاومت کلیدی ۳۵۸۰، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک روند نزولی شکل گرفت. در حال حاضر حرکت نزولی ادامه دارد و بازار به سمت حمایتهای پایینتر حرکت خواهد کرد.

تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۲۶۸۹ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۲۸۱۷ تا سقف ۲۹۶۴ بدست آمده است. بعد از رسیدن به این تارگت، انتظار میرود خریداران و فروشندگان بخرند و در نتیجه یک حرکت برگشتی یا رِنج شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در ۱۱ اردیبهشت ، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد که این روند نزولی در واکنش به مقاومت ۳۵۸۰ بدست آمده بود. بنابراین بعد از رسیدن به این مقاومت، خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه یک روند نزولی شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود این حرکت نزولی تا ۲۹۶۴ ادامه یابد و سپس خریداران و فروشندگان بخرند و در نتیجه یک حرکت برگشتی یا رِنج در این ناحیه شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار