این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ یکشنبه ۲۲ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۲۵۵۴ در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۲۲ اسفند، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به حمایت ۲۵۲۳، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل گرفت.

اما این برگشت صعودی مینور بود و حرکت صعودی ادامه پیدا نکرد و نهایتا بازار وارد رِنج شد. در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و دومین گام نزولی نیز شکل بگیرد. حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

ETHUSDT 2022 03 13 16 43 52 scaled - تحلیل اتریوم؛ یکشنبه 22 اسفند

طبق تحلیل اتریوم در ۲۲ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در رِنج قرار دارد. هر چند احتمال ۵۰-۵۰ میباشد و بازار در حالت تعادلی قرار دارد اما انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و دومین گام نزولی نیز شکل بگیرد.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۲۴۴۷ قرار دارد که با استفاده از MM از کف ۲۵۲۲ تا سقف ۲۶۰۸ بدست آمده است. تارگت بعد در قیمت ۲۴۲۵ قرار دارد که بر اساس MM از سقف ۲۷۶۵ تا کف ۲۵۲۲ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در ۲۲ اسفند، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد که این رِنج و حالت تعادلی بعد از یک حرکت نزولی قوی شکل گرفته است. انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و یک حرکت نزولی دیگر به عنوان گام C شکل بگیرد.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۲۴۴۷ میباشد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر تا تارگت بعدی در قیمت ۲۷۶۵ شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار