این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ یکشنبه 22 اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت 2554 در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در 22 اسفند، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به حمایت 2523، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل گرفت.

اما این برگشت صعودی مینور بود و حرکت صعودی ادامه پیدا نکرد و نهایتا بازار وارد رِنج شد. در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و دومین گام نزولی نیز شکل بگیرد. حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

ETHUSDT 2022 03 13 16 43 52 scaled - تحلیل اتریوم؛ یکشنبه 22 اسفند

طبق تحلیل اتریوم در 22 اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در رِنج قرار دارد. هر چند احتمال 50-50 میباشد و بازار در حالت تعادلی قرار دارد اما انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و دومین گام نزولی نیز شکل بگیرد.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت 2447 قرار دارد که با استفاده از MM از کف 2522 تا سقف 2608 بدست آمده است. تارگت بعد در قیمت 2425 قرار دارد که بر اساس MM از سقف 2765 تا کف 2522 بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در 22 اسفند، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد که این رِنج و حالت تعادلی بعد از یک حرکت نزولی قوی شکل گرفته است. انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و یک حرکت نزولی دیگر به عنوان گام C شکل بگیرد.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت 2447 میباشد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر تا تارگت بعدی در قیمت 2765 شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار