این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ یکشنبه ۲۶ دی


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۳۳۲۰ دلار در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۲۶ دی، در حال حاضر بعد از رسیدن به مقاومت ۴۸۶۸، خریداران فروختند و فروشندگان هم پوزیشن فروش باز کردند و در نتیجه برگشت نزولی شکل گرفت. انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به حمایت پایینتر در سطح ۲۵۰۰ دلار برسیم.

این حمایت بر اساس MM از ۳۵۰۳ تا ۴۴۳۶ شکل گرفته است. بنابراین انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به ناحیه حمایتی در سطح ۲۵۰۰ دلار برسیم. بعد از رسیدن به این حمایت، انتظار میرود خریداران بخرند و فروشندگان سود بگیرند و در نتیجه برگشت صعودی شکل بگیرد.

حرکت آتی اتریوم در شکل زیر مشخص شده است:

Picture1 4 1 - تحلیل اتریوم؛ یکشنبه 26 دی

طبق تحلیل اتریوم در ۲۶ دی و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت نزولی تا حمایت ۲۵۰۰ دلار شکل بگیرد. بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران میخرند و فروشندگان سود میگیرند و در نتیجه برگشت صعودی شکل خواهد گرفت. تارگت این برگشت صعودی را میتوانیم در قیمت ۵۷۰۰ قرار دهیم.

این تارگت بر اساس MM از سقف ۴۳۷۲ تا کف ۲۰۹۶ تعیین شده است. بنابراین انتظار میرود بعد از رسیدن به حمایت ۲۵۰۰، نهایتا خریداران وارد شوند و یک برگشت صعودی قوی تا تارگت ۵۷۰۰ شکل بگیرد. یعنی ارز دیجیتال اتریوم در حدود ۱۲۰ درصد سودآوری خواهد داشت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در ۲۶ دی، در حال حاضر این ارز دیجیتال در قیمت ۳۳۲۰ دلار در حال معامله است. بعد از رسیدن به مقاومت ۴۸۶۸، برگشت نزولی شکل گرفت و انتظار میرود این برگشت نزولی تا حمایت ۲۵۰۰ ادامه یابد. بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران میخرند و فروشندگان سود میگیرند و در نتیجه انتظار میرود یک برگشت صعودی تا ناحیه ۵۷۰۰ شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار