این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل اتریوم؛ یکشنبه ۴ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر اتریوم در قیمت ۲۹۴۹ در حال معامله است. طبق تحلیل اتریوم در ۴ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. این رِنج بعد از رسیدن به حمایت ۲۹۱۳ شکل گرفت. یعنی بعد از رسیدن به مقاومت ۳۱۸۰، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی قوی شکل گرفت.

در حال حاضر این برگشت نزولی قوی در حمایت ۲۹۱۳ متوقف شد و همچنین الگوی کنج شکل گرفت یعنی سه گام نزولی داریم و بعد کف دوقلو و اولین شکست صعودی ایجاد شد. بعد از اولین شکست صعودی، پولبک شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود مجدد یک شکست صعودی در بالای این پولبک شکل بگیرد و بازار به سمت مقاومتهای بالاتر حرکت کند.

حرکت آتی اتریوم در شکل زیر رسم شده است:

ETHUSDT 2022 04 24 14 05 05 - تحلیل اتریوم؛ یکشنبه 4 اردیبهشت

طبق تحلیل اتریوم در ۴ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و کف دوقلو شکل گرفته است. قبل از این کف دوقلو، یک الگوی کنج ایجاد شده است و سپس اولین شکست صعودی شکل گرفت.

در حال حاضر انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی دیگر شکل بگیرد. در اینصورت اولین ناحیه مقاومت در قیمت ۳۱۳۰ قرار دارد که با استفاده از MM از سقف۳۰۲۹ تا کف ۲۹۲۸ بدست آمده است. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۳۲۶۶ خواهیم داشت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل اتریوم در ۴ اردیبهشت ، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد یعنی بعد از رسیدن به کف ۲۹۱۳، خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه حرکت نزولی متوقف شد. در حال حاضر انتظار میرود خریداران مجدد وارد شوند و یک حرکت صعودی تا مقاومتهای ۳۱۳۰ و ۳۲۶۶ شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار