این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل ارز دیجیتال الگورند؛ یکشنبه 11 مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال الگورند در قیمت 1.80 دلار در حال معامله است. الگورند در جون 2019 یک شکست نزولی قوی را تجربه کرد و از سقف تاریخی خود در قیمت 3.1 دلار افت کرد و به کف تاریخی 9 سنت رسید.

بعد از شکل گیری این کف تاریخی، ارز دیجیتال الگورند یک الگوی گِرد شکل داد و سپس شکست صعودی ایجاد شد. بعد از شکل گیری این شکست صعودی، میتوانیم الگورند را در یک کانال صعودی قرار دهیم. این کانال در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 1 scaled - تحلیل ارز دیجیتال الگورند؛ یکشنبه 11 مهر

همانطور که در شکل بالا مشخص است، الگورند در یک کانال صعودی قرار دارد. برای رسم این کانال صعودی، کف 0.26 و 0.67 را بهم وصل کردیم و یک خط به موازات آن بر روی سقف 3.44 قرار دادیم.

با اینکار کانال صعودی در شکل بالا بدست می آید. در حال حاضر تقریبا در کف این کانال صعودی قرار داریم. انتظار میرود در ابتدا  به ناحیه 3.30 و 3.90 دلار برسیم. بعد از شکل گیری پولبک، انتظار میرود نهایتا خریداران وار شوند و پرچم صعودی به سمت بالا شکسته شود.

یعنی حرکت صعودی ادامه پیدا خواهد کرد و الگورند میتواند به سقف کانال صعودی خود در شکل بالا برسد. قیمت کلیدی در ناحیه سقف کانال، قیمت 5.55 دلار میباشد.

این مقاومت با خط قرمز در شکل بالا مشخص شده است. بنابراین دارندگان این ارز دیجیتال، میتوانند یک سود 200 درصدی تا مقاومت کلیدی 5.55 کسب کنند. این مقاومت در سقف کانال صعودی قرار دارد و انتظار میرود بعد از رسیدن به این مقاومت کلیدی، فروشندگان وارد شوند و یک شکست نزولی شکل بگیرد و بازار وارد رِنج یا روند نزولی کوتاه مدت شود.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر ارز دیجیتال الگورند در یک کانال صعودی و در قیمت 1.80 دلار در حال معامله است. انتظار میرود در ابتدا به مقاومت 3.90 برسیم و بعد از شکل گیری پولبک، مجدد حرکت صعودی ادامه پیدا خواهد کرد و به مقاومت کلیدی 5.55 میرسیم.

این مقاومت کلیدی در ناحیه سقف کانال قرار دارد و بعد از رسیدن به این ناحیه قیمتی، انتظار میرود فروشندگان وارد شوند و یک شکست نزولی شکل بگیرد و بازار وارد رِنج شود.

 

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار