این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل ارز دیجیتال اکسیا (AXS)؛ سه شنبه ۱۱ آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال اکسیا(AXS) در قیمت ۱۳۹ دلار در حال معامله است. بعد از رِنج شدن در ناحیه ۱۲۲ دلار، نهایتا خریداران وارد شدند و یک شکست صعودی تا قیمت ۱۶۴ دلار شکل گرفت.  بعد از رسیدن به این مقاومت، سقف دوقلو شکل گرفت و یک برگشت نزولی تا ۱۳۰ دلار شکل گرفت.

انتظار میرود این برگشت نزولی مینور باشد یعنی تبدیل شود به رِنج یا پولبک و نهایتا بازار بالا برود. بنابراین انتظار میرود یک شکست صعودی در این سطوح قیمتی شکل بگیرد و ارز دیجیتال اکسیا(AXS) بتواند به سطوح بالاتر قیمتی برسد.

حرکت آتی این ارز دیجیتال در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 3 - تحلیل ارز دیجیتال اکسیا (AXS)؛ سه شنبه 11 آبان

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در ابتدا انتظار میرود یک شکست صعودی تا نزدیکی سقف قبلی تا ناحیه ۱۷۵ دلار شکل بگیرد. بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی تا ۲۰۲ الی ۲۱۹ دلار شکل بگیرد.

سپس در ناحیه ۲۱۹ دلار، پولبک خواهیم داشت و بعد مجدد خریداران وارد خواهند شد و ارز دیجیتال اکسیا میتواند به ۲۶۴ دلار برسد. بنابراین انتظار میرود در آینده نزدیک این ارز دیجیتال یک حرکت صعودی را تجربه کند و به مقاومت ۲۶۴ دلار برسد یعنی دارندگان این ارز میتوانند یک سود ۹۰ درصدی از آن کسب کنند.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر ارز دیجیتال اکسیا در رِنج قرار دارد که این رِنج بعد از یک شکست صعودی ایجاد شد. انتظار میرود تقریبا از همین ناحیه خریداران وارد شوند و در ابتدا یک شکست صعودی تا نزدیکی سقف قبلی در ناحیه ۱۷۵ دلار شکل بگیرد.

بعد از رسیدن به این مقاومت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و بازار به قیمت ۲۰۲ و ۲۱۹ دلار برسد. بعد از رسیدن به این مقاومت ها و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و بازار میتواند به ۲۶۴ دلار برسد.

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار