این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل ارز دیجیتال بیت تورنت؛ سه شنبه ۱۳ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال بیت تورنت در قیمت ۰.۰۰۳۵ در حال معامله است.  ارز دیجیتال بیت تورنت بعد از صعود تا سقف تاریخی ۱ سنت، نهایتا وارد یک روند نزولی  شد و بعد رِنج شکل گرفت و به کف ۰.۰۰۱۸ رسید. بعد از شکل گیری این شکست صعودی و نزولی، میتوانیم یک کانال صعودی برای این ارز دیجیتال قرار دهیم.

این کانال صعودی در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 7 - تحلیل ارز دیجیتال بیت تورنت؛ سه شنبه 13 مهر

همانطور که در شکل بالا مشخص است، بیت تورنت در یک کانال صعودی قرار دارد و یک شکست صعودی قوی از ۲۱ جولای تا ۱۳ آگوست شکل گرفت. سپس بازار وارد رِنج شد. در حال حاضر انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی تا قیمت ۰.۰۰۶۳ شکل بگیرد سپس بعد از شکل گیری پولبک و پرچم صعودی، مجدد حرکت صعودی ادامه پیدا خواهد کرد و به مقاومت ۰.۰۰۹۸ میرسیم.

بعد از رسیدن به این ناحیه مقاومتی که در نیمه کانال صعودی قرار دارد، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی دیگر تا قیمت ۰.۰۱۳ و ۰.۰۱۶ شکل بگیرد که در ناحیه سقف این کانال صعودی قرار دارند.

بنابراین در حال حاضر انتظار میرود به نیمه کانال صعودی در شکل بالا برسیم و بعد از شکل گیری پرچم صعودی، نهایتا این پرچم به سمت بالا شکسته خواهد شد و به سقف کانال صعودی در قیمت ۰.۰۱۶ خواهیم رسید.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر بیت تورنت در کف کانال صعودی و در ناحیه خرید قرار دارد. انتظار میرود خریداران وارد شوند و در ابتدا یک شکست صعودی تا قیمت ۰.۰۰۶۳ شکل بگیرد. سپس به سمت نیمه کانال صعودی در شکل بالا حرکت میکنیم که در قیمت ۰.۰۰۹۸ قرار دارد.

بعد از شکل گیری پولبک در نیمه این کانال صعودی، انتظار میرود این پولبک یا پرچم صعودی به سمت بالا شکسته شود و نهایتا بیت تورنت بتواند به مقاومتهای بعدی در سطح ۰.۰۱۳ و ۰.۰۱۶ برسد. این مقاومتها در ناحیه سقف کانال صعودی قرار دارند.

 

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

Rating: ۱.۰/۵. From 1 vote.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار