این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل ارز دیجیتال تتا؛ شنبه ۱۷ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال تتا در قیمت ۶.۴۵ دلار در حال معامله است. بعد از شکست صعودی در جولای ۲۰۲۱، تتا توانست به سقف ۹.۷۴ دلار برسد. سپس فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی قوی تا ناحیه ۴.۶۶ دلار شکل گرفت. سپس مجدد خریداران در این ناحیه تقاضا وارد شدند و یک شکست صعودی قوی تا حدود ۷ دلار شکل گرفت.

در حال حاضر بعد از این شکست صعودی یک پولبک شکل گرفت. اما انتظار میرود این پولبک یا پرچم نزولی به سمت بالا شکسته شود یعنی یک برگشت مینور هست و ارز دیجیتال تتا میتواند به سطوح بالاتر قیمتی دست یابد.

در حال حاضر حرکت احتمالی آتی را بصورت زیر میتوانیم برای تتا رسم کنیم.

Picture1 3 1 - تحلیل ارز دیجیتال تتا؛ شنبه 17 مهر

همانطور که در شکل بالا مشخص است در ابتدا انتظار میرود ارز دیجیتال تتا بتواند یک شکست صعودی شکل دهد و سقف ۹.۷۴ دلار را بشکند و به ۱۰.۸۳ دلار برسد. بنابراین اولین تارگت در این قیمت است.

بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه مجدد انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی تا ۱۴ و ۱۷ دلار شکل بگیرد. بنابراین در حال حاضر ارز دیجیتال تتا در ناحیه خرید یا تقاضا و یا حمایت قرار دارد و انتظار میرود که خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی تا ناحیه ۱۰، ۱۴ و ۱۷ دلار شکل بگیرد.

بنابراین در روزهای آتی، دارندگان تتا میتوانند یک سود ۱۶۰ درصدی از این ارز دیجیتال کسب کنند.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر تتا در قیمت ۶.۴۷ دلار قرار دارد. بعد از رسیدن به کف ۳.۴۹ دلار، خریداران وارد شدند و یک شکست صعودی قوی شکل گرفت. بعد از این شکست صعودی، برگشت نزولی شکل گرفت اما انتظار میرود این برگشت مینور باشد یعنی نهایتا تبدیل خواهد شد به پرچم صعودی و بازار میتواند بالاتر برود.

بنابراین انتظار میرود نهایتا خریداران در این ناحیه حمایتی وارد شوند و تتا بتواند در ابتدا به ۱۰ دلار برسد. بعد از رسیدن به این مقاومت و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و تتا به سطوح بالاتر قیمتی در ناحیه ۱۴ و ۱۷ دلار خواهد رسید.

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار