این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل ارز دیجیتال وینک؛ دوشنبه ۲۴ آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال وینک در قیمت ۰.۰۰۰۹۹۷۴ در حال معامله است. طبق تحلیل وینک در ۲۴ آبان، بعد از آخرین شکست صعودی تا ناحیه ۰.۰۰۰۹۹، نهایتا فروشندگان وارد شدند و این ارز دیجیتال یک پولبک شکل داد.

این حرکت نزولی در واکنش به فیب ۱ بود. بنابراین بعد از رسیدن به این مقاومت کلیدی، فروشندگان بر خریداران غلبه کردند و توانستند یک برگشت نزولی مینور شکل دهند. اما انتظار میرفت این برگشت نزولی، پرچم صعودی باشد یعنی نهایتا یک شکست صعودی در بالای  ۰.۰۰۰۹۹ شکل بگیرد که همینطور نیز شد.

بنابراین در حال حاضر طبق تحیلیل وینک در ۲۴ آبان، انتظار میرود وینک بتواند به سطوح بالاتر قیمتی برسد. حرکت آتی وینک در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 1 1 scaled - تحلیل ارز دیجیتال وینک؛ دوشنبه 24 آبان

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر این ارز دیجیتال توانسته است یک مقاومت کلیدی را بشکند و در حال شکل گیری پولبک هستیم. طبق تحلیل وینک در ۲۴ آبان، انتظار میرود این ارز دیجیتال ابتدا به ناحیه ۰.۰۰۱۲ برسد و بعد از شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و بازار میتواند به مقاومت ۰.۰۰۱۴۹۶ برسد.

بنابراین در حال حاضر بازار در جهت خرید قرار گرفته است یعنی خریداران بر فروشندگان غلبه کرده اند. پس این ارز دیجیتال توانسته است از رِنج خارج شود و وارد حرکت صعودی شود و انتظار میرود در روزهای آتی به مقاومت ۰.۰۰۱۲ و سپس ۰.۰۰۱۴۹۶ برسد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر طبق تحلیل وینک در ۲۴ آبان، این ارز دیجیتال توانست مقاومت کلیدی ۰.۰۰۰۹۲ را بشکند. این مقاومت در ناحیه فیب۱ قرار داشت. در واکنش به این مقاومت، یک پولبک شکل گرفت اما نهایتا این پولبک یا پرچم صعودی به سمت بالا شکسته شد.

در حال حاضر انتظار میرود که حرکت صعودی وینک ادامه یابد و در ابتدا به مقاومت ۰.۰۰۱۲ برسیم و بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه میتوانیم به مقاومت ۰.۰۰۱۴ برسیم. بنابراین شکسته شدن مقاومت کلیدی ۰.۰۰۰۹۲، آغاز حرکت این ارز دیجیتال میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار