این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل ارز دیجیتال وینک؛ دوشنبه 24 آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال وینک در قیمت 0.0009974 در حال معامله است. طبق تحلیل وینک در 24 آبان، بعد از آخرین شکست صعودی تا ناحیه 0.00099، نهایتا فروشندگان وارد شدند و این ارز دیجیتال یک پولبک شکل داد.

این حرکت نزولی در واکنش به فیب 1 بود. بنابراین بعد از رسیدن به این مقاومت کلیدی، فروشندگان بر خریداران غلبه کردند و توانستند یک برگشت نزولی مینور شکل دهند. اما انتظار میرفت این برگشت نزولی، پرچم صعودی باشد یعنی نهایتا یک شکست صعودی در بالای  0.00099 شکل بگیرد که همینطور نیز شد.

بنابراین در حال حاضر طبق تحیلیل وینک در 24 آبان، انتظار میرود وینک بتواند به سطوح بالاتر قیمتی برسد. حرکت آتی وینک در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 1 1 scaled - تحلیل ارز دیجیتال وینک؛ دوشنبه 24 آبان

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر این ارز دیجیتال توانسته است یک مقاومت کلیدی را بشکند و در حال شکل گیری پولبک هستیم. طبق تحلیل وینک در 24 آبان، انتظار میرود این ارز دیجیتال ابتدا به ناحیه 0.0012 برسد و بعد از شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و بازار میتواند به مقاومت 0.001496 برسد.

بنابراین در حال حاضر بازار در جهت خرید قرار گرفته است یعنی خریداران بر فروشندگان غلبه کرده اند. پس این ارز دیجیتال توانسته است از رِنج خارج شود و وارد حرکت صعودی شود و انتظار میرود در روزهای آتی به مقاومت 0.0012 و سپس 0.001496 برسد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر طبق تحلیل وینک در 24 آبان، این ارز دیجیتال توانست مقاومت کلیدی 0.00092 را بشکند. این مقاومت در ناحیه فیب1 قرار داشت. در واکنش به این مقاومت، یک پولبک شکل گرفت اما نهایتا این پولبک یا پرچم صعودی به سمت بالا شکسته شد.

در حال حاضر انتظار میرود که حرکت صعودی وینک ادامه یابد و در ابتدا به مقاومت 0.0012 برسیم و بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه میتوانیم به مقاومت 0.0014 برسیم. بنابراین شکسته شدن مقاومت کلیدی 0.00092، آغاز حرکت این ارز دیجیتال میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار