این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل ارز دیجیتال گالا؛ جمعه ۲۳ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال گالا در قیمت ۹ سنت در حال معامله است.  بعد از آخرین شکست صعودی، گالا توانست به سقف ۱۴ سنت برسد. سپس فروشندگان وارد شدند و یک پولبک تا ۷ سنت شکل گرفت.

بعد از این حرکت نزولی و شکل گیری دو گام نزولی، نهایتا خریداران وارد شدند و یک شکست صعودی قوی تا سقف ۱۲ سنت شکل گرفت.  سپس مجدد فروشندگان وارد شدند و دو گام نزولی تا ۷ سنت شکل گرفت. در هر صورت گالا بعد از آخرین شکست صعودی وارد رِنج شد.

در حال حاضر در کف رِنج و ناحیه تقاضا یا خرید قرار داریم و انتظار میرود از همین ناحیه، خریداران وارد شوند و این ارز دیجیتال در ابتدا به ۱۲ سنت برسد. مسیر آتی و احتمالی گالا در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 15 - تحلیل ارز دیجیتال گالا؛ جمعه 23 مهر

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی تا قیمت ۱۲ سنت شکل بگیرد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، حرکت صعودی مجدد ادامه پیدا خواهد کرد و میتوانیم به ۱۵ سنت برسیم.

سپس انتظار میرود در این ناحیه پولبک یا پرچم صعودی شکل بگیرد. اما نهایتا این پرچم صعودی به سمت بالا شکسته خواهد شد و گالا میتواند به قیمت ۱۸ و ۲۱ سنت برسد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر ارز دیجیتال گالا در قیمت ۹ سنت در حال معامله است. بعد از شکل گیری آخرین سقف در ۱۴ سنت، فروشندگان وارد شدند و سقف و کف دوقلو شکل گرفت و بازار وارد رِنج شد. در حال حاضر گالا در کف رِنج و ناحیه خرید قرار دارد. بنابراین انتظار میرود در ابتدا یک حرکت صعودی تا ۱۲ و ۱۵ سنت شکل بگیرد و بدین ترتیب سقف قبلی شکسته شود.

بعد از شکل گیری پولبک در ناحیه ۱۵ سنت، مجدد خریداران وارد خواهند و این پرچم صعودی به سمت بالا شکسته خواهد شد. بنابراین انتظار میرود این ارز دیجیتال بتواند در نهایت به تارگت ۱۸ و ۲۱ سنت برسد.

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار