این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل ارز یونی سواپ؛ سه شنبه ۱۳ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال یونی سواپ یا توکن UNI در قیمت ۲۵ دلار در حال معامله است. بعد از رسیدن به سقف ۴۵ دلار، یک شکست نزولی تا ۱۳ دلار شکل گرفت. سپس بازار وارد رِنج شد و کف دوقلو شکل گرفت.

این شکست صعودی و برگشت نزولی را میتوانیم در یک کانال نزولی قرار دهیم. این کانال در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 6 - تحلیل ارز یونی سواپ؛ سه شنبه 13 مهر

همانطور که از شکل بالا مشخص است ارز دیجیتال یونی سواپ در یک کانال نزولی قرار دارد. میتوانیم سقف ۴۴ و ۳۱ دلار را بهم وصل کنیم و یک خط به موازات آن بر روی کف ۱۳ دلار قرار دهیم. در حال حاضر انتظار میرود که این کانال نزولی به سمت بالا شکسته شود و در ابتدا به مقاومت ۳۵ دلار برسیم.

سپس انتظار میرود پولبک شکل بگیرد ولی نهایتا این پرچم صعودی به سمت بالا شکسته شود و بتوانیم به مقاومتهای ۴۶ و ۵۲ دلار برسیم. بنابراین در حال حاضر ارز دیجیتال یونی سواپ در ناحیه مقاومتی سقف کانال قرار دارد اما انتظار میرود که بتواند این مقاومت را بشکند.

از طرف دیگر اگر بعد از شکست این کانال نزولی، آن را پروجکت کنیم میبینیم که مقاومت ۳۵ دلار در ناحیه نیمه کانال قرار دارد و مقاومت ۴۶ و ۵۲ دلار هم در ناحیه سقف کانال قرار دارد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر ارز یونی سواپ در یک کانال نزولی و در قیمت ۲۵ دلار در حال معامله است. بعد از شکل گیری یک شکست صعودی قوی از تاریخ ۲۰ جولای تا ۱۵ آگوست، بازار یک برگشت نزولی و رِنج شکل داد. اما نهایتا در ۲۶ سپتامبر مجدد یک شکست صعودی قوی شکل گرفت.

در حال حاضر انتظار میرود این شکست صعودی ادامه یابد و بازار بتواند سقف کانال نزولی در شکل بالا را بشکند. بعد از شکسته شدن این کانال نزولی، ابتدا به مقاومت ۳۵ دلار میرسیم که در نیمه کانال نزولی پروجکت شده قرار دارد.

سپس میتوانیم به مقاومتهای ۴۶ و ۵۲ دلار برسیم که در سقف کانال نزولی پروجکت شده قرار دارند. بنابراین انتظار میرود دارندگان ارز یونی سواپ بتوانند سود ۱۰۰ درصدی از این ارز کسب کنند.

 

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار