این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل استلار؛ یکشنبه ۱۴ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال استلار در قیمت ۰.۲۳۲۸ در حال معامله است. طبق تحلیل استلار در ۱۴ فروردین، در حال حاضر بازار در رِنج قرار دارد. بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی ۰.۲۴۱۲، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی شکل گرفت. اما این برگشت نزولی تبدیل شد به رِنج و نه روند نزولی.

سپس این رِنج به سمت پایین شکسته شد و دومین گام نزولی تا ۰.۲۲۱۰ شکل گرفت. بعد از رسیدن به این حمایت، نهایتا خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی تا ۰.۲۴۰۴ شکل گرفت. سپس مجدد فروشندگان وارد شدند و پولبک شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود این پولبک یا پرچم صعودی به سمت بالا شکسته شود و حرکت صعودی ادامه یابد.

حرکت آتی استلار در شکل زیر رسم شده است:

XLMUSDT 2022 04 03 12 25 34 - تحلیل استلار؛ یکشنبه 14 فروردین

طبق تحلیل استلار در ۱۴ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت اصلاحی قرار دارد. اما انتظار میرود این حرکت اصلاحی یا پرچم صعودی به سمت بالا شکسته شود و حرکت صعودی ادامه یابد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۰.۲۴۲۳ قرار دارد که با استفاده از MM از سقف ۰.۲۳۵۳ تا کف ۰.۲۲۸۳ بدست آمده است.

بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و به تارگت بعدی در قیمت ۰.۲۴۸۴ برسیم. این تارگت با استفاده از MM از سقف ۰.۲۳۵۳ تا کف ۰.۲۲۲۲ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل استلار در ۱۴ فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد و سپس اصلاح شکل گرفت. انتظار میرود این حرکت اصلاحی، پرچم صعودی باشد و نهایتا خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومتهای ۰.۲۴۲۳ و سپس ۰.۲۴۸۴ شکل بگیرد. بنابراین حرکت صعودی این ارز دیجیتال ادامه دارد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار