این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ دوشنبه ۱۸ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۸۱۳.۰۷ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۱۸ بهمن، در حال حاضر بازار در یک کانال صعودی ضعیف قرار دارد. بعد از رسیدن به تارگت ۱۷۸۰.۳۵، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه برگشت صعودی شکل گرفت.

حمایت ۱۷۸۰.۳۵ بر اساس MM از کف ۱۸۱۱.۴۱ تا سقف ۱۸۴۳.۲۹ بدست آمده بود و به همین دلیل حرکت نزولی در این حمایتی کلیدی متوقف شد. در حال حاضر انس طلا در یک کانال صعودی ضعیف قرار دارد و انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد و به سطوح بالاتر مقاومتی برسیم.

حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 1 1 scaled - تحلیل انس طلا؛ دوشنبه 18 بهمن

طبق تحلیل انس طلا در ۱۸ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. میتوانیم سقف ۱۷۹۸.۹۰ و ۱۸۰۸.۳۶ را بهم وصل کنیم و یک خط به موازات آن بر روی کف ۱۷۸۸.۷۲ قرار دهیم. با اینکار کانال سبزرنگ در شکل بالا بدست می آید. انتظار میرود این حرکت ادامه یابد و بازار به سطوح بالاتر مقاومتی برسد.

اولین تارگت در قیمت ۱۸۱۶.۰۴ قرار دارد که بر اساس MM از سقف ۱۷۹۹.۴۶ تا کف ۱۷۸۲.۸۸ بدست آمده است. مقاومت بعدی در قیمت ۱۸۲۱ و ۱۸۲۵ قرار دارد. بنابراین تارگت نهایی در قیمت ۱۸۲۹ میباشد که این تارگت با استفاده از MM از سقف ۱۸۰۷.۶۸ تا کف ۱۷۸۲.۸۸ بدست آمده است.

از طرف دیگر این تارگت در نقطه شکست قرار دارد. بنابراین این حرکت صعودی با هدف تست نقطه شکست در ناحیه ۱۸۲۹ میباشد. همچنین این حرکت صعودی در سقف کانال صعودی در شکل بالا قرار دارد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۱۸ بهمن، در حال حاضر بازار در یک کانال صعودی قرار دارد و بعد از تست کف کانال، مجدد خریداران وارد شدند و یک حرکت صعودی شکل گرفت. در حال حاضر در نیمه این کانال صعودی قرار داریم اما انتظار میرود یک حرکت صعودی شکل بگیرد و به سمت سقف کانال در ناحیه ۱۸۲۹ حرکت کنیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار