این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ دوشنبه ۲ خرداد


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۸۶۱ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۲ خرداد، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار گرفته است. بعد از رسیدن به سقف ۱۹۰۹.۸۲، خریداران و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه یک برگشت نزولی قوی شکل گرفت و بازار توانست کف برگشت صعودی را بشکند و به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کند. این حرکت نزولی، یک تارگت در ناحیه ۱۷۹۴ داشت که بر اساس MM از کف ۱۸۵۰.۴۷ تا سقف ۱۹۰۹.۸۲ بدست آمده بود.

بعد از رسیدن به این ناحیه حمایتی، خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه برگشت صعودی شکل گرفت. اولین تارگت این برگشت صعودی در قیمت ۱۸۴۹ قرار داشت که بعد از شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد شدند و حرکت صعودی ادامه پیدا کرد. حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

XAUUSD 2022 05 23 14 16 23 - تحلیل انس طلا؛ دوشنبه 2 خرداد

طبق تحلیل انس طلا در ۲ خرداد و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار بعد از رسیدن به حمایت ۱۷۸۶، یک حرکت صعودی شکل داد. یعنی بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل گرفت. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۱۸۴۹ قرار داشت که شکسته شد. در حال حاضر انتظار میرود این حرت صعودی تا مقاومت ۱۸۷۹ ادامه یابد. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۲ خرداد ، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد که انتظار میرفت در مقاومت ۱۸۴۹ متوقف شود. اما این اتفاق نیوفتاد و مجدد شکست صعودی شکل گرفت. بنابراین در حال حاضر بازار در دست خریداران است و انتظار میرود به سمت سطوح بالاتر مقاومتی در ناحیه ۱۸۷۹ حرکت کنیم. بنابراین در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار