این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ دوشنبه ۲۳ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۹۶۴.۱۳ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۲۳ اسفند، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به حمایت ۱۹۵۸، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل گرفت.

اما این برگشت صعودی مینور بود و حرکت صعودی ادامه پیدا نکرد و نهایتا مجدد فروشندگان وارد شدند  و یک حرکت نزولی دیگر شکل گرفت. حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

XAUUSD 2022 03 14 13 32 43 - تحلیل انس طلا؛ دوشنبه 23 اسفند

طبق تحلیل انس طلا در ۲۳ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد. حرکت صعودی که در کف ۱۹۵۸ شکل گرفت، نتوانست سقف ماژور را بشکند و مجدد بازار به دست فروشندگان افتاد. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت نزولی تا حمایتهای ۱۹۴۳ الی ۱۹۳۵ شکل بگیرد.

این تارگتها بر اساس MM از کف ۱۹۶۲.۰۸ تا سقف ۱۹۸۸.۵۱ بدست آمده اند. بنابراین انتظار میرود یک حرکت نزولی دیگر در انس طلا شکل بگیرد و بعد از تست حمایتهای ذکر شده، فروشندگان سود بگیرند و خریداران بخرند و در نتیجه یک برگشت صعودی در این نواحی حمایتی شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۲۳ اسفند، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد. انتظار میرفت حرکت صعودی در حمایت ۱۹۵۸، بتواند سقف ماژور را بشکند اما اینطور نشد و مجدد فروشندگان وارد شدند و حرکت نزولی ادامه پیدا کرد. در حال حاضرانتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و این حرکت نزولی ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۹۴۳ قرار دارد که بر اساس گام۱=گام۲ بدست آمده است. تارگت بعدی در قیمت ۱۹۳۵.۲۵ قرار دارد که بر اساس MM از سقف دوقلو بدست آمده است.

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار