این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ سه شنبه ۲۰ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۸۶۰ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۲۰ اردیبهشت، بعد از رسیدن به سقف ۱۸۹۲، خریداران سود گرفتند و فروشندگان هم فروختند و همچنین یک کنج در قالب پرچم نزولی شکل گرفت و بعد از تریگر شدن ستاپ L3 در قیمت ۱۸۸۶.۲۴، فروشندگان وارد شدند و سقف پایینتر شکل گرفت و نهایتا یک حرکت نزولی قوی شکل گرفت.

اولین تارگت این حرکت نزولی در ناحیه حمایتی ۱۸۵۱.۵۵ قرار داشت که بر اساس MM از کف ۱۸۷۰.۱۹ تا سقف ۱۸۸۸.۷۹ بدست آمده بود. بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران وارد شدند و یک برگشت صعودی شکل گرفت. اما انتظار میرود این برگشت صعودی مینور باشد و مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد. حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

XAUUSD 2022 05 10 12 04 45 scaled - تحلیل انس طلا؛ سه شنبه 20 اردیبهشت

طبق تحلیل انس طلا در ۲۰ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک ناحیه حمایتی متوقف شده است و خریداران وارد شدند و همچنین شمع شکاف از میانگین نیز شکل گرفت. بعد از چنین حالتی، یک گام نزولی دیگر شکل میگیرد.

بنابراین در حال حاضر انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر تا تارگتهای پایینتر شکل بگیرد. تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۸۴۳ قرار دارد. این تارگت بر اساس MM از سقف ۱۹۰۷.۰۲ تا کف ۱۸۷۵.۱۴ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۲۰ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۸۵۱.۵۵ قرار داشت. بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران وارد شدند و شمع شکاف از میانگین شکل گرفت. بعد از اینحالت، یک گام نزولی دیگر خواهیم داشت. بنابراین انتظار میرود فروشندگان مجدد وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر تا تارگت ۱۸۴۳ شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار