این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ سه شنبه ۲۴ اسفند


توضیحات مقاله

در حال انس طلا در قیمت ۱۹۲۴.۷۲ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۲۴ اسفند، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قوی قرار دارد. انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد. در ابتدا ناحیه حمایتی ۱۹۳۵ مشخص شده بود اما قدرت فروشندگان زیاد است و این حمایت نیز شکسته شد.

بنابراین در حال حاضر بازار در کنترل فروشندگان است و انتظار میرود حرکت نزولی ادامه یابد و به سطوح حمایتی پایینتر برسیم. حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

XAUUSD 2022 03 15 15 04 08 - تحلیل انس طلا؛ سه شنبه 24 اسفند

طبق تحلیل انس طلا در ۲۴ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قوی قرار دارد و بعد از رسیدن به حمایت ۱۹۳۵، مجدد فروشندگان وارد شدند و حرکت نزولی ادامه پیدا کرد. پس انتظار میرود مجدد به سمت پایین حرکت کنیم. اولین تارگتهای این حرکت نزولی به ترتیب در قیمت ۱۹۱۷.۵۹ و ۱۹۰۸.۱۹ قرار دارند. این تارگتها با استفاده از MM از کف ۱۹۶۷.۸۶ تا سقف ۲۰۵۰.۲۰ بدست آمده اند.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۲۴ اسفند، بعد از رسیدن به حمایت ۱۹۳۵، خریداران نتوانستند برگشت صعودی شکل دهند و صرفا یک پولبک شکل گرفت که به سمت پایین شکسته شد. بنابراین در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قوی قرار دارد و انتظار میرود حرکت نزولی ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم.

بنابراین اولین تارگت در قیمت ۱۹۱۷.۵۹ قرار دارد که با استفاده از MM از کف ۱۹۲۵.۰۷ تا سقف ۱۹۳۴.۹۶ بدست آمده است. تارگت بعدی در قیمت ۱۹۰۸.۱۹ میباشد که با استفاده از MM از کف ۱۹۶۷.۸۶ تا سقف ۲۰۵۰.۲۰ بدست آمده است. بنابراین بازار در کنترل فروشندگان میباشد و به همین دلیل انتظار میرود حرکت نزولی انس طلا ادامه یابد و به سمت سطوح پایینتر حمایتی در قیمت ۲۰۵۰.۲۰ برسیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار