این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ سه شنبه ۲۶ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۸۷۰ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۲۶ بهمن، در حال حاضر بازار بعد از رسیدن به مقاومت کلیدی  ۱۸۷۷، متوقف شد و نهایتا خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه برگشت نزولی شکل گرفت. در حال حاضر انتظار نیرود این برگشت نزولی ادامه یابد و بتواند کف ماژور را بشکند.

بعد از شکسته شدن کف ماژور در قیمت ۱۸۵۰.۹۰، بازار از کنترل خریداران خارج خواهد شد و در نتیجه یک روند نزولی شکل خواهد گرفت. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۸۳۷ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۱۸۵۰.۹۰ تا سقف ۱۸۶۴.۶۷ بدست آمده است. حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

Picture2 1 4 - تحلیل انس طلا؛ سه شنبه 26 بهمن

طبق تحلیل انس طلا در ۲۶ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در انتهای یک روند صعودی قرار گرفته است و در مقاومت ۱۸۷۷ متوقف شد و انتظار میرود یک حرکت نزولی قوی تا حمایت ۱۸۳۷ شکل بگیرد. بعد از رسیدن به این حمایت و شکل گیری پولبک، همچنان انتظار میرود که بازار در دست فروشندگان باشد و همچنان بتوانیم به سمت سطوح پایینتر حمایتی برسیم.

تارگت بعدی در قیمت ۱۸۰۱.۵۰ قرار دارد که این تارگت بر اساس MM از کف ۱۸۲۱ تا سقف ۱۸۴۰.۶۱ بدست آمده است. بنابراین در روزهای آتی، انس طلا یک حرکت نزولی قوی شکل خواهد داد و میتوانیم دو تارگت ۱۸۳۷ و ۱۸۰۱ را برای این حرکت نزولی در نظر بگیریم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۲۶ بهمن، در حال حاضر بازار در یک سطح مقاومتی قرار دارد و بعد از رسیدن به این مقاومت، خریداران فروختند وفروشندگان هم معامله فروش باز کردند و در نتیجه انتظار میرود یک برگشت نزولی از این همین ناحیه مقاومتی شکل بگیرد.

اولین تارگت برای حرکت نزولی را میتوانیم در قیمت ۱۸۳۷ قرار دهیم. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، میتوانیم تارگت دوم در قیمت ۱۸۰۱ را هم مدنظر داشته باشیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار