این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ شنبه ۲۰ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۹۴۷ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۲۰ فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. بعد از رسیدن به کف ۱۸۹۰.۱۵، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت.

حمایت ۱۸۹۰ بر اساس MM از کف۱۹۶۷ تا سقف ۲۰۵۴ بدست آمده بود. بنابراین بعد از رسیدن به این حمایت، یک حرکت صعودی قوی تا ۱۹۴۹ شکل گرفت. سپس یک پولبک شکل گرفت و بازار وارد رِنج شد. نهایتا این رِنج تبدیل به پرچم صعودی. در حال حاضر انتظار میرود به سمت بالا حرکت کند و به سطوح بالاتر مقاومتی برسد. حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

XAUUSD 2022 04 09 14 52 28 - تحلیل انس طلا؛ شنبه 20 فروردین

طبق تحلیل انس طلا در ۲۰ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد که یک کانال نزولی در درون این رِنج وجود داشت و این کانال به سمت بالا شکسته شد. بعد از شکسته شدن این کانال نزولی و شکل گیری پولبک، انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد.

تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۱۹۵۹ میباشد. این تارگت بر اساس MM از سقف۱۹۲۹.۴۵ تا کف ۱۸۹۷.۲۷ بدست آمده است. بنابراین انتظار میرود حرکت صعودی انس طلا ادامه یابد و به سمت سطوح بالاتر مقاومتی در ناحیه ۱۹۵۹ حرکت کنیم. دومین تارگت این گام صعودی در قیمت ۱۹۶۹ قرار دارد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۲۰ فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. انتظار میرود این رِنج تبدیل شود به پرچم صعودی و دومین گام صعودی شکل بگیرد. اولین تارگت این گام صعودی در قیمت ۱۹۵۹ میباشد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود دومین تارگت تا قیمت ۱۹۶۹ شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار