این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ شنبه ۲۷ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۹۷۳.۳۹ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۲۷ فروردین، بعد از شکل گیری یک حرکت نزولی تا حمایت ۱۸۹۰.۱۵، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه برگشت صعودی شکل گرفت. این برگشت صعودی مینور بود و بازار وارد رِنج شد اما سپس خریداران وارد شدند و یک شکست صعودی شکل گرفت.

این شکست صعودی توانست سقف ماژور را بشکند. همچنین حرکت صعودی ادامه پیدا کرد. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت صعودی دیگر نیز شکل بگیرد و به سمت سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم. حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

XAUUSD 2022 04 16 14 52 36 - تحلیل انس طلا؛ شنبه 27 فروردین

طبق تحلیل انس طلا در ۲۷ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک گام صعودی قرار دارد. این گام صعودی بعد از شکسته شدن رِنج ایجاد شد و در حال حاضر بازار در کنترل خریداران است و انتظار میرود به سمت سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۲۰۱۲.۰۰ قرار دارد که بر اساس MM از سقف۱۹۶۲.۷۶ تا کف ۱۹۱۳.۸۱ بدست آمده است.

بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۲۰۲۷.۸۳ خواهیم داشت که این تارگت بر اساس MM از سقف ۱۹۶۲.۷۶ تا کف ۱۸۹۷.۲۷ بدست آمده است. بنابراین انتظار میرود انس طلا به حرکت صعودی خود ادامه دهد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۲۷ فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد که این حرکت صعودی بعد از شکسته شدنِ سقف رِنج شکل گرفت. بنابراین انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد و به سمت سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم. اولین تارگت در قیمت ۲۰۱۲ میباشد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۲۰۲۷ خواهیم داشت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار