این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ شنبه ۷ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۸۸۹.۷۰ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در۷ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن مقاومت ۱۹۴۹.۰۵، یک پولبک شکل گرفت. سپس مجدد خریداران وارد شدند و گام۱=گام۲ شکل گرفت. یعنی مجدد سقف ۱۹۴۹.۰۵ شکسته شد و یک گام صعودی دیگر تا ۱۹۷۴ شکل گرفت که این تارگت بر اساس MM از کف ۱۹۱۰.۲۱ تا سقف ۱۹۴۹.۰۵ شکل گرفت.

بنابراین آخرین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۱۹۷۴ قرار داشت و بعد از رسیدن به این تارگت، نهایتا خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند.  بنابراین بعد از رسیدن به تارگت ۱۹۷۴، یک برگشت نزولی قوی شکل گرفت و توانست کف ماژور در روند صعودی را بشکند.

پس در حال حاضر انس طلا در یک روند نزولی قرار دارد و انتظار میرود حرکت نزولی ادامه یابد. حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 9 - تحلیل انس طلا؛ شنبه 7 اسفند

طبق تحلیل انس طلا در ۷ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد و انتظار میرود یک گام نزولی دیگر به سمت سطوح حمایتی پایینتر شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۸۵۳.۲۶ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۱۹۱۲.۶۸ تا سقف ۱۹۷۳.۸۸ بدست آمده است. دومین تارگت در قیمت ۱۸۲۶.۲۴ قرار دارد که بر اساس گام۱=گام ۲ بدست آمده است که گام اول از سقف ۱۹۷۴ تا کف ۱۸۷۸.۰۹ میباشد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۷ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد و انتظار میرود حرکت نزولی ادامه یابد و به سمت سطوح حمایتی پایینتر حرکت کنیم. اولین تارگت در قیمت ۱۸۵۳.۲۶ قرار دارد و بعد از شکل گیری پولبک در این حمایت، مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و یک حرکت نزولی دیگر تا ۱۸۲۶.۲۴ شکل خواهد گرفت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار