این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ چهارشنبه ۱۰ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۹۲۰.۳۴ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۱۰ فروردین، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار گرفته است. اولین تارگت در قیمت ۱۹۲۱.۳۱ قرار داشت که بازار به آن رسید و در نتیحه یک برگشت نزولی شکل گرفت اما این برگشت نزولی، مینور بود و مجدد خریداران وارد شدند و حرکت صعودی ادامه پیدا کرد.

در حال حاضر بازار در رِنج قرار دارد که این رِنج در درون یک روند صعودی میباشد. بنابراین در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. ۶۰ درصد احتمال دارد که این رِنج به سمت بالا شکسته شود و حرکت صعودی ادامه یابد. حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

XAUUSD 2022 03 30 15 43 12 scaled - تحلیل انس طلا؛ چهارشنبه 10 فروردین

طبق تحلیل انس طلا در ۱۰ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و انتظار میرود این رِنج نهایتا به سمت بالا شکسته شود و به سطوح بالاتر مقاومتی برسیم. اولین تارگت در قیمت ۱۹۳۴.۷۶ قرار دارد که بر اساس MM از سقف ۱۹۱۳.۲۳ تا کف ۱۸۹۱.۶۳ بدست آمده است.

تارگت بعدی در قیمت ۱۹۳۸.۳۹ قرار دارد که بر اساس MM از سقف ۱۹۱۵.۰۳ تا کف ۱۸۹۱.۶۳ شکل گرفته است. بنابراین انتظار میرود انس طلا یک حرکت صعودی دیگر داشته باشد و بتواند به مقاومت ۱۹۳۸.۳۹ برسد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۱۰ فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد که این رِنج در درون یک روند صعودی میباشد. بنابراین انتظار میرود تبدیل شود به پرچم صعودی یعنی نهایتا یک شکست صعودی خواهیم داشت. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۱۹۳۴.۷۶ قرار دارد. دومین تارگت هم در قیمت ۱۹۳۸.۳۹ میباشد. بنابراین انتظار میرود حرکت صعودی انس طلا ادامه یابد و به سمت سطوح بالاتر مقاومتی در ناحیه ۱۹۳۸ حرکت کنیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار