این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ چهارشنبه ۲۷ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۸۵۵ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۲۷ بهمن، در حال حاضر بازار بعد از رسیدن به مقاومت کلیدی  ۱۸۷۷، متوقف شد و نهایتا خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه برگشت نزولی قوی شکل گرفت.

این برگشت نزولی بعد از رسیدن به حمایت ۱۸۴۹ متوقف شد و سپس یک برگشت صعودی شکل گرفت. حمایت ۱۸۴۹ بر اساس  MM از کف ۱۸۶۰.۳۶ تا سقف ۱۸۷۱.۱۵ بدست آمده بود. در حال حاضر انتظار میرود این برگشت صعودی، مینور باشد و مجدد فروشندگان وارد شوند و یک گام نزولی دیگر شکل بگیرد.

Picture1 6 - تحلیل انس طلا؛ چهارشنبه 27 بهمن

طبق تحلیل انس طلا در ۲۷ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، بعد از یک حرکت صعودی قوی، نهایتا بازار در مقاومت ۱۸۷۷ متوقف شد و یک برگشت نزولی خیلی قوی شکل گرفت. بعد از رسیدن به حمایت ۱۸۴۹ و شکل گیری پولبک، همچنان انتظار میرود که بازار در دست فروشندگان باشد و بتوانیم به سمت سطوح پایینتر حمایتی برسیم.

ممکن است این حرکت صعودی تا قیمت ۱۸۶۱ ادامه یابد و بعد فروشندگان وارد شوند و روند نزولی ادامه یابد. تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۸۴۰ الی ۱۸۳۷ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۱۸۵۰.۹۰ تا سقف ۱۸۶۱.۵۹ بدست آمده است. بنابراین انتظار میرود نهایتا این برگشت صعودی، مینور باشد و تبدیل شود به پرچم نزولی و نهایتا دومین گام نزولی شکل خواهد گرفت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۲۷ بهمن، در حال حاضر بازار در یک سطح حمایتی قرار دارد و بعد از رسیدن به این حمایت، فروشندگان سود گرفتند و خریداران خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی شکل گرفت. انتظار میرود این برگشت صعودی، مینور باشد و نهایتا تبدیل شود به پرچم نزولی. یعنی انتظار میرود یک حرکت نزولی دیگر تا حمایت ۱۸۴۰ الی ۱۸۳۷ شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار