این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ چهارشنبه ۴ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۸۹۵ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در۴ اسفند، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. بعد از رسیدن به حمایت ۱۹۱۴.۲۲، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه سقف دوقلو شکل گرفت. این سقف دوقلو بصورت رِنج میباشد و انتظار میرود یک حرکت صعودی به سمت سقف رِنج شکل بگیرد.

بعد از شکل گیری سقف دوقلو، یک حرکت نزولی تا حمایت ۱۸۹۱.۴۸ و سپس ۱۸۸۹.۷۵ شکل گرفت که این حمایتها بر اساس MM از کف ۱۹۰۱.۳۴ تا سقف ۱۹۱۰.۲۱ بدست آمده بود. در حال حاضر بازار در کف رِنج قرار دارد و انتظار میرود یک حرکت صعودی شکل بگیرد که در شکل زیر رسم شده است.

Picture2 5 scaled - تحلیل انس طلا؛ چهارشنبه 4 اسفند

طبق تحلیل انس طلا در ۴ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و انتظار میرود یک گام صعودی به سمت سقف این رِنج شکل بگیرد. تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۱۹۱۶ قرار دارد که با استفاده از MM از سقف ۱۹۰۴.۶۴ تا کف  ۱۸۹۳.۵۰ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۴ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت اصلاحی یا رِنج قرار دارد و انتظار میرود به سمت سقف این رینج در قیمت ۱۹۱۶ حرکت کند. بنابراین بعد از رسیدن به حمایت ۱۸۸۹.۷۵ و شکل گیری کف بالاتر، انتظار میرود نهایتا خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی شکل بگیرد.

حمایت ۱۸۸۹.۷۵ بر اساس MM از کف ۱۸۹۶.۹۳ تا سقف ۱۹۰۳.۶۲ بدست آمده بود که بالاتر از سقف ماژور میباشد. بنابراین انتظار میرود یک حرکت صعودی دیگر تا تارگت مورد نظر شکل بگیرد که در سقف رِنج قرار دارد. بعبارت دیگر بازار در یک کانال صعودی کم شیب قرار دارد که همانند رِنج هست و انتظار میرود یگ گام صعودی دیگر تا سقف این رِنج در ناحیه ۱۹۱۶ شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار