این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ چهارشنبه ۷ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۸۹۴ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۷ اردیبهشت، بعد از رسیدن به سقف ۱۹۹۸.۴۶ خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی شکل گرفت. تا زمانی که این برگشت بالاتر از کف ۱۸۹۰.۱۵ قرار داشت، انتظار میرفت مجدد یک حرکت صعودی دیگر شکل بگیرد.

اما اینطور نشد و نهایتا یک شکست نزولی در زیر این کف شکل گرفت و تحلیل صعودی به نتیجه نرسید. بنابراین در حال حاضر بازار از کنترل خریداران درآمده است و در جهت فروش قرار گرفته است و انتظار میرود به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کنیم. حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

XAUUSD 2022 04 27 13 46 19 - تحلیل انس طلا؛ چهارشنبه 7 اردیبهشت

طبق تحلیل انس طلا در ۷ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر سطح حمایتی کلیدی شکسته شده است و بازار در جهت فروش قرار گرفته است و انتظار میرود حرکت نزولی ادامه یابد. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۸۷۱.۹۳ میباشد.

تارگت دوم در قیمت ۱۸۲۹.۹۹ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۱۹۱۷.۱۷ تا سقف ۱۹۹۵.۱۳ بدست آمده است. تارگت سوم هم در قیمت ۱۷۹۹.۶۷ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۱۸۹۷.۲۷ تا سقف ۱۹۹۵.۱۳ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۷ اردیبهشت، در حال حاضر یک حمایت کلیدی شکسته شده است و بازار در کنترل فروشندگان قرار گرفته است. یعنی بعد از شکسته شدن حمایت ۱۸۹۰.۱۵، تحلیل صعودی به نتیجه نرسید و در حال حاضر انتظار میرود حرکت نزولی ادامه یابد.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۸۷۱.۹۳ میباشد. تارگت دوم و سوم هم به ترتیب در قیمت ۱۷۹۹.۶۷ و ۱۸۹۷.۲۷ قرار دارند. بنابراین در حال حاضر بازار در جهت فروش قرار گرفته است و انتظار میرود به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کند.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار