این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ یکشنبه ۱۸ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۷۵۷.۱۷ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۱۸ مهر، بعد از شکست صعودی قوی تا ۱۷۸۱.۴۰، بازار در مقاومت و سقف کانال صعودی قرار گرفت و نهایتا فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی قوی شکل گرفت. در حال حاضر انس طلا در یک کانال صعودی قرار دارد.

این کانال صعودی در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 6 1 - تحلیل انس طلا؛ یکشنبه 18 مهر

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود میتوانیم سقف ۱۷۶۰.۹۰ و  ۱۷۸۱.۴۰ را بهم وصل کنیم و یک خط به موازات آن بر روی کف ۱۷۲۲.۳۰ قرار دهیم. با اینکار کانال صعودی در شکل بالا بدست می آید.

در سقف این کانال صعودی، یک شکست نزولی قوی شکل گرفت و به نیمه این کانال رسیدیم. در حال حاضر طبق تحلیل انس طلا در ۱۸ مهر، انتظار میرود در ابتدا یک پولبک تا ناحیه ۱۷۶۹.۶۰ شکل گیری بگیرد، سپس حرکت نزولی ادامه خواهد یافت و به قیمت ۱۷۴۵.۴۴(خط قرمز) میرسیم.

سپس در این ناحیه پولبک شکل خواهد گرفت که پرچم نزولی است و مجدد حرکت نزولی به سمت ناحیه ۱۷۳۷(خط سبز) ادامه پیدا خواهد کرد. بنابراین انتظار میرود در روزهای آتی انس طلا بتواند به کف کانال صعودی در شکل بالا برسد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر انس طلا در نیمه کانال صعودی قرار دارد. بعد از شکست صعودی قوی تا سقف ۱۷۸۱.۴۰، نهایتا فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی قوی تا نیمه کانال شکل گرفت.

در حال حاضر طبق تحلیل انس طلا در ۱۸ مهر، انتظار میرود یک پولبک تا ناحیه ۱۷۶۴ الی ۱۷۶۹ شکل بگیرد و بعد فروشندگان وارد شوند و یک سقف پایینتر ایجاد شود. سپس حرکت نزولی به سمت کف این کانال صعودی شروع میشود و در ابتدا انس طلا به قیمت ۱۷۴۵.۴۴ میرسد و بعد از پولبک یا پرچم نزولی، مجدد حرکت نزولی تا قیمت ۱۷۳۷ ادامه پیدا خواهد کرد.

بنابراین در حال حاضر انتظار میرود بعد از این شکست نزولی، یک برگشت صعودی مینور یا پرچم نزولی شکل بگیرد و سقف پایینتر ایجاد شود. سپس حرکت نزولی ادامه پیدا خواهد کرد و انس طلا میتواند به کف کانال صعودی با حمایتهای رسم شده بر روی خط قرمز و آبی برسد.

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار