این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل انس طلا؛ یکشنبه ۱۹ دی


توضیحات مقاله

در حال حاضر انس طلا در قیمت ۱۷۹۶.۹۲ در حال معامله است. طبق تحلیل انس طلا در ۱۹ دی، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار گرفته است. این حرکت نزولی قوی و به شکل شکست و روند نزولی نیست، بلکه بصورت کانال نزولی و رِنج میباشد. در ابتدا یک حرکت نزولی تا کف ۱۷۹۳.۸۰ شکل گرفت که این کف بر اساس MM از کف ۱۸۱۱.۷۱ تا سقف ۱۸۲۹.۷۰ شکل گرفت.

بعد از رسیدن به این حمایت، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و به همین دلیل یک برگشت صعودی شکل گرفت اما مینور بود و مجدد فروشندگان وارد شدند و حرکت نزولی ادامه پیدا کرد.در حال حاضر یک پولبک شکل گرفت اما انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم.

حرکت آتی انس طلا در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 2 2 scaled - تحلیل انس طلا؛ یکشنبه 19 دی

طبق تحلیل انس طلا در ۱۹ دی و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار گرفته است. انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و در ابتدا به تارگت ۱۷۸۱.۸۷ برسیم. این تارگت بر اساس MM از کف ۱۷۸۹.۲۴ تا سقف ۱۷۹۶.۷۸ تعیین شده است. تارگت بعدی در کف ۱۷۷۷ و نهایتا ۱۷۷۱.۳۰ قرار گرفته است.

تارگت ۱۷۷۱.۳۰ بر اساس MM از کف ۱۷۹۹.۸۲ تا سقف ۱۸۲۷.۹۸ تعیین شده است. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود این پولبک یا برگشت صعودی در همین ناحیه ۱۷۹۸ تمام شود و فروشندگان وارد شوند و به سمت تارگتهای تعیین شده حرکت کنیم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل انس طلا در ۱۹ دی، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد و انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم. یعنی برگشت صعودی در همین ناحیه ۱۷۹۸ متوقف خواهد شد و نهایتا فروشندگان وارد میشوند و به سمت تارگت ۱۷۷۱.۳۰ حرکت خواهیم کرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار