این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بایننس کوین؛ دوشنبه ۷ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر بایننس کوین در قیمت ۴۱۲ دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بایننس کوین در ۷ فروردین، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار دارد. اما انتظار میرود در ابتدا یک حرکت اصلاحی تا ناحیه ۴۰۲ الی ۴۰۸ دلار شکل بگیرد. این ناحیه حمایتی بر اساس MM از کف ۴۱۳ تا سقف ۴۱۷ بدست آمده است.

بعد از شکل گیری این حرکت نزولی، کف مینور شکسته میشود و به همین دلیل انتظار میرود این حرکت نزولی، صرفا برگشت مینور باشد و مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر شکل بگیرد. حرکت آتی بایننس کوین در شکل زیر رسم شده است:

BNBUSDT 2022 03 27 16 08 14 1 - تحلیل بایننس کوین؛ دوشنبه 7 فروردین

طبق تحلیل بایننس کوین در ۷ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار دارد و انتظار میرود یک حرکت اصلاحی تا حمایت ۴۰۲ الی ۴۰۸ شکل بگیرد. بعد از تکمیل این پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و حرکت صعودی تا سطوح بالاتر مقاومتی ادامه میابد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۴۳۰ دلار قرار دارد.

بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگ تا مقاومت ۴۵۷ دلار شکل خواهد گرفت. این مقاومت بر اساس MM از سقف ۴۰۹ تا کف ۳۶۱ دلار بدست آمده است. بنابراین در حال حاضر بایننس کوین در مقاومت ۴۲۱ دلار قرار دارد و انتظار میرود یک پولبک تا ناحیه ۴۰۲ دلار شکل بگیرد. اما نهایتا خریداران وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا تارگت ۴۵۷ دلار شکل خواهد گرفت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بایننس کوین در ۷ فروردین، در حال حاضر بازار در قیمت ۴۱۲ دلار در حال معامله است. انتظار میرود یک پولبک تا ناحیه ۴۰۲ شکل بگیرد اما سپس خریداران وارد خواهند شد و حرکت صعودی تا مقاومتهای ۴۳۰ الی ۴۵۷ ادامه خواهد داشت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار