این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بایننس کوین؛ پنجشنبه ۱۵ مهر


توضیحات مقاله

ارز دیجیتال بایننس کوین در قیمت ۴۳۶ دلار در حال معامله است. بعد از شکست نزولی قوی در می، این ارز دیجیتال وارد رِنج شد و نهایتا الگوهای کف(مث کف دوقلو) شکل گرفت و بعد یک شکست صعودی قوی ایجاد شد.

سپس برگشت نزولی شکل گرفت اما این برگشت مینور بود و بعد مجدد خریداران در قیمت ۳۶۷ دلار وارد شدند و یک شکست صعودی دیگر شکل گرفت. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود بایننس کوین بتواند از همین ناحیه به سمت بالا حرکت کند. این ارز دیجیتال در یک کانال صعودی قرار دارد. این کانال صعودی در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 13 - تحلیل بایننس کوین؛ پنجشنبه 15 مهر

همانطور که در شکل بالا مشخص است میتوانیم کف ۳۲ و ۳۲۰ دلار را بهم وصل کنیم و بعد یک خط به موازات آن بر روی سقف ۶۹۱ دلار رسم کنیم. با اینکار کانال صعودی در شکل بالا بدست می آید.

در حال حاضر بایننس کوین در کف این کانال صعودی قرار دارد و انتظار میرود بزودی یک شکست صعودی شکل بگیرد و در ابتدا به قیمت ۵۸۱ دلار برسیم. سپس پولبک شکل خواهد گرفت که پرچم صعودی است یعنی انتظار میرود این پولبک به سمت بالا شکسته شود و این ارز دیجیتال بتواند به سطوح بالاتری قیمتی برسد.

یعنی انتظار میرود بایننس کوین بتواند به قیمت ۷۴۵ دلار و ۸۶۳ دلار برسد که در سقف این کانال صعودی میباشد.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر بایننس کوین در کف یک کانال صعودی و در ناحیه ۴۴۰ دلار در حال معامله است. بعد از آخرین شکست صعودی، پولبک شکل گرفت اما انتظار میرود این برگشت مینور باشد و نهایتا خریداران وارد شوند و بازار در ابتدا به مقاومت ۵۸۰ دلار برسد.

بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه، مجدد انتظار میرود خریداران وارد شوند و به سطوح بالاتر قیمتی در ناحیه ۷۴۰ و ۸۶۰ دلار برسیم که در سقف این کانال صعودی قرار دارد.

 

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار