این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل بایننس کوین؛ چهارشنبه 22 دی


توضیحات مقاله

در حال حاضر بایننس کوین در قیمت 461 در حال معامله است. طبق تحلیل بایننس کوین در 22 دی، در حال حاضر بازار در رِنج قرار گرفته است. این رِنج بعد از رسیدن به سقف تاریخی 691 دلار شروع شد. یعنی روند صعودی که در مارس 2021 شروع شده بود نهایتا در سقف 691 دلار متوقف شد و فروشندگان فروختند و خریداران هم سود گرفتند و این باعث شد که یک برگشت نزولی قوی شکل بگیرد.

بعد از شکل گیری برگشت نزولی، مجدد خریداران وارد شدند و بازار تا نزدیکی سقف قبلی در ناحیه 660 دلار حرکت کرد. سپس مجدد فروشندگان وارد شدند و برگشت نزولی شکل گرفت. با این وجود، هرگونه برگشتی، مینور خواهد بود و نهایتا خریداران وارد میشوند و بازار برمیگردد به سمت بالا.

حرکت آتی بایننس کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 3 3 scaled - تحلیل بایننس کوین؛ چهارشنبه 22 دی

طبق تحلیل بایننس کوین در 22 دی و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در رِنج قرار دارد و این حرکت نزولی، صرفا یک گام نزولی درون این رِنج است و نه شروع روند نزولی.  بنابراین انتظار میرود نهایتا خریداران وارد شوند و حرکت صعودی شروع شود. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت 859 دلار قرار دارد.

بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک میتوانیم تارگت بعدی را در قیمت 1063 قرار دهیم. بنابراین انتظار میرود این ارز دیجیتال افزایش قیمت در حدود 50 درصد را تجربه کند.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بایننس کوین در 22 دی، در حال حاضر بعد از شکل گیری سقف تاریخی، سقف دوقلو شکل گرفت و بازار وارد یک رِنج شد.  بنابراین حرکات صعودی و نزولی، صرفا به معنی گام های رِنج هستند و نه شروع روند.

با این وجود در صورتی که یک شکست موفق در بالای سقف تاریخی اتفاق میوفتد، انتظار میرود حرکت صعودی شروع شود و بازار در ابتدا به تارگت859 دلار برسد و بعد از شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و به تارگت بعدی در سطح 1063 خواهیم رسید.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار