این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیتکوین در تاریخ ۱۴ سپتامبر(۲۴ شهریور)


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیتکوین در قیمت ۱۰۴۶۷ در حال معامله است.

بعد از شکل گیری الگوی MTR با سقف ۱۲۴۶۶، سقف پایینتر در قیمت ۱۲۰۴۵  قرار گرفت و سپس این الگو تریگر شد و شکست نزولی ایجاد شد.

با این وجود روند بیتکوین همچنان صعودی میباشد و بعد از حرکت از ناحیه ۴ هزار، اکثر شمع ها در بالای میانگین متحرک قراردارند که این نشان از قدرت خریداران میباشد.

در حال حاضر انتظار میرود که ارز دیجیتال بیتکوین، پولبک هایی به سمت پایین برای تست حمایت های کلیدی ۹۱۲۷ و سپس ۸۰۱۶ را تجربه کند و سپس مقاومت های کلیدی ۱۳۱۲۷، ۱۴۰۴۰ و ۱۵۱۸۵ را تست خواهد کرد.

ناحیه ۸۰۱۶، سقف مثلث میباشد که در شکل زیر نمایش داده شده است:

14sep final 1024x463 - تحلیل بیتکوین در تاریخ 14 سپتامبر(24 شهریور)

بنابراین در ناحیه ۸۵۰۰، تلاقی چند حمایت را داریم: ۱- این ناحیه تست سقف مثلث است. ۲-کف کانال را داریم ۳-تارگت گام اندازه گیری شده را داریم.

بنابراین در صورتی که این ناحیه حمایتی شکسته شود(شکست واقعی رخ دهد)، حمایت بعدی در ناحیه ۷۴۰۰ قرار میگیرد.

همچنین در صورت شکست حمایت کلیدی ۸۰۱۶ ، این احتمال وجود دارد که هدف، تست حمایت۶۹۵۴.۷ باشد.

اما در صورتی که روند صعودی به نتیجه نرسد و ناحیه حمایتی ۶۵۰۰ شکسته شود، حرکت نزولی بیتکوین ادامه خواهد یافت و اهدافی پایینتر از ۵۵۰۲ را تجربه خواهد کرد.

در صورتی که حمایت های قید شده شکسته نشوند و روند صعودی حمایت شود، انتظار میرود که ناحیه مقاومتی ۱۲۶۰۰ شکسته شود و بیتکوین بتواند سطوح قیمتی بالاتر را تست کند.

نتیجه گیری=

پرایس اکشن شکل گرفته بر روی چارت بیتکوین در تاریخ ۱۴ سپتامبر نشان میدهد که در حال حاضر این ارز دیجیتال در حال برگشت مینور برای تست حمایت های کلیدی در ناحیه ۸ هزار میباشد.

سپس انتظار میرود که حرکت صعودی ادامه یابد و حداقل تا ناحیه ۱۴ هزار پیش برود.

درصورتی که حرکت صعودی ادامه نیابد و برگشت ماژور رخ دهد و ناحیه حمایتی ۶۵۰۰ شکسته شود، آنگاه انتظار میرود که بیتکوین به سطوح قیمتی پایینتر در ناحیه ۵۰۰۰ برسد.

Rating: ۵.۰/۵. From 1 vote.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار