این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ جمعه ۱۴ آبان


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۶۱ هزار دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۴ آبان، بعد از شکست صعودی تا ناحیه ۵۳ هزار دلار، نهایتا یک پولبک تا ناحیه ۴۰ هزار دلار شکل گرفت. سپس خریداران وارد شدند و حرکت صعودی ادامه پیدا کرد.

بنابراین حرکت نزولی که از ناحیه ۵۳ تا ۴۰ هزار دلار شکل گرفته بود را میتوانستیم برای اندازه گیری MM استفاده کنیم که بر این اساس تارگت بر روی ۶۷ هزار دلار قرار گرفت. پس بر اساس تارگتی که مشخص شد، بیت کوین در ناحیه ۶۷ هزار دلار و بعد از شکست سقف تاریخی خود متوقف شد.

در حال حاضر حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture2 - تحلیل بیت کوین؛ جمعه 14 آبان

همانطور که در شکل بالا مشخص است، در حال حاضر طبق تحلیل بیت کوین در ۱۴ آبان، انتظار میرود این پولبک بزرگتر شود و بیت کوین به حمایت ۴۹ هزار دلار برسد.

بعد از رسیدن به این حمایت و تست سقف کانال شکسته شده، انتظار میرود خریداران وارد شوند و این ارز دیجیتال در ابتدا به قیمت ۷۷ هزار دلار برسد و بعد از شکل گیری پولبک، به قیمت ۸۴ هزار دلار خواهد رسید.

سپس مجدد انتظار میرود در این ناحیه پولبک شکل بگیرد اما این پولبک یا پرچم صعودی به سمت بالا شکسته خواهد شد و بیت کوین میتواند نهایتا به سقف ۱۰۱ هزار دلار برسد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۴ آبان، در حال حاضر این ارز دیجیتال در یک مقاومت قرار دارد و انتظار میرود یک حرکت نزولی تا ناحیه ۴۹ هزار دلار شکل بگیرد.

بعد از شکل گیری این حرکت نزولی و تست ناحیه ۴۹ هزار دلار، سقف کانال نزولی شکسته شده تست خواهد شد و این ارز دیجیتال آماده ورود به روند صعودی خواهد بود. بنابراین انتظار میرود بعد از رسیدن به قیمت ۴۹ هزار دلار، خریداران وارد شوند و بازار به سمت ناحیه ۷۷ و ۸۴ هزار دلار حرکت کند.

بعد از شکل گیری پولبک در ناحیه ۸۴ هزار دلار، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و بیت کوین به مقاومت کلیدی ۱۰۱ هزار دلار برسد.

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار