این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ جمعه ۱۶ مهر


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۵۵ هزار دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۶ مهر، بعد از شکست صعودی تا ۵۳ هزار دلار در ۶ سپتامبر، نهایتا فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی تا ۳۹ هزار دلار شکل گرفت.

سپس کف دوقلو ایجاد شد و نهایتا یک شکست صعودی قوی شکل گرفت. این شکست صعودی ماژور بود و توانست سقف ۵۳ هزار دلار را بشکند. در حال حاضر بیت کوین در یک کانال صعودی قرار دارد. این کانال صعودی در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 2 1 - تحلیل بیت کوین؛ جمعه 16 مهر

همانطور که در شکل بالا مشخص است، بازار در یک کانال صعودی قرار دارد. شکست صعودی قوی که در روزهای گذشته شکل گرفت توانست بالاتر از نیمه این کانال صعودی قرار بگیر. سپس یک پولبک به نیمه کانال شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و در ابتدا به مقاومت ۶۳ و ۶۶ هزار دلار برسیم.

بدین ترتیب سقف تاریخی بیت کوین که در ۶۴۸۹۵ قرار دارد، شکسته میشود. بدین ترتیب انتظار میرود در ابتدا یک شکست صعودی شکل بگیرد و بیتکوین بتواند به سقف این کانال صعودی در قیمت ۶۶ هزار دلار برسد و بدین ترتیب سقف تاریخی خود را بشکند.

سپس طبق تحلیل بیت کوین در ۱۶ مهر انتظار میرود در این ناحیه پولبک شکل بگیرد که پرچم صعودی است و نهایتا این پرچم صعودی به سمت بالا شکسته خواهد شد و بازار میتواند به ناحیه ۷۷ هزار دلار برسد. بنابراین در روزهای آتی بیتکوین میتواند یک قیمت جدید برای سقف تاریخی خود ثبت کند.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۵۴ هزار دلار در حال معامله است. بعد از آخرین شکست صعودی، نیمه کانال صعودی شکسته شد و بعد یک پولبک شکل گرفت.

در حال حاضر طبق تحلیل بیت کوین در ۱۶ مهر انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و در ابتدا به مقاومت ۶۳ الی ۶۶ هزار دلار برسیم. سپس انتظار میرود بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه، مجدد خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی دیگر تا ناحیه ۷۷ هزار دلار شکل بگیرد.

بنابراین انتظار میرود که بیت کوین بتواند در روزهای آتی، سقف تاریخی خود را بشکند و روند صعودی دیگری را آغاز کند.

 

 

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار