این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه ۱۱ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۷۱۷۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۱ بهمن، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد که بعد از رسیدن به مقاومت ۳۸۶۰۰، خریداران فروختند و فروشندگان سود گرفتند. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود یک گام نزولی تا ناحیه ۳۵ هزار دلار شکل بگیرد.

در صورتی که بازار پایینتر از ناحیه ۳۵ هزار دلار تثبیت شود، انتظار میرود حرکت نزولی ادامه یابد و به ۳۳ هزار دلار برسیم. حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 4 6 - تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 11 بهمن

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۱ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد که بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی ۳۸۶۰۰، فروشندگان وارد شدند و یک برگشت نزولی شکل گرفت. انتظار میرود یک حرکت نزولی تا ۳۳۳۰۰ شکل بگیرد که این تارگت بر اساس MM از کف ۳۵۷۲۲ تا سقف ۳۸۱۲۶ بدست آمده است.

بعد از رسیدن به این حمایت، انتظار میرود خریداران وارد شوند و برگشت صعودی شکل بگیرد. بنابراین تا زمانی که بازار در زیر حمایت ۳۲۹۵۰ تثبیت نشده است، میتوان انتظار داشت که خریداران در کف ۳۳ هزار دلار وارد شوند و سپس یک شکست صعودی تا ناحیه ۴۲ و سپس ۴۵ هزار دلار شکل بگیرد. با این وجود ممکن است این پولبک ادامه پیدا نکند و از ناحیه ۳۵ هزار دلار به سمت بالا حرکت کنیم.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر طبق تحلیل بیت کوین در ۱۱ بهمن، بازار بدست فروشندگان افتاده است و تا زمانی که بالاتر از سقف ۳۸۹۴۶ تثبیت نشود، این احتمال وجود دارد که یک حرکت نزولی تا ۳۳ هزار دلار در قالب کف بالاتر شکل بگیرد. بعد از شکل گیری این حرکت نزولی، انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی تا ناحیه ۴۲ هزار دلار شکل بگیرد.

تارگت ۴۲ هزار دلار، بر اساس MM از سقف ۳۸۰۵۰ تا کف ۳۳۷۰۸ بدست آمده است. در صورتی که بازار پایینتر از ۳۲۹۵۰، تثبیت شود این تحلیل فیل میشود و بیت کوین  به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت خواهد کرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار