این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۳۶۴۶ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۹ اردیبهشت، بعد از رسیدن به مقاومت ۴۰ هزار دلار، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک شکست نزولی قوی شکل گرفت. بعد از این شکست نزولی، رِنج شکل گرفت ولی انتظار میرود مینور باشد و مجدد فروشندگان وارد شوند و دومین حرکت نزولی هم شکل بگیرد که همینطور شد.

ناحیه حمایتی برای تارگت دوم در قیمت ۳۳ هزار دلار قرار داشت که در حال حاضر بازار در این ناحیه حمایت میباشد و بعد از رسیدن به تارگت ۳۳۱۸۵، خریداران و فروشندگان خریدند و یک شمع برگشتی شکل گرفت. این تارگت بر اساس MM از سقف ۳۹۶۱۶ تا کف ۳۶۴۱۲ بدست آمده است. پس حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 05 09 13 46 14 scaled - تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 19 اردیبهشت

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۹ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک ناحیه حمایتی قرار دارد. بعد از رسیدن به ناحیه حمایتی ۳۵ هزار دلار، برگشت صعودی شکل گرفت اما انتظار میرفت مینور باشد و یک گام نزولی دیگر شکل بگیرد.

تارگت این گام نزولی در ناحیه حمایتی ۳۳۵۰۰ قرار داشت که در حال حاضر بعد از رسیدن به حمایت ۳۳۱۸۵، یک شمع برگشتی شکل گرفته است و انتظار میرود خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۳۴۶۴۰ قرار دارد. تارگت بعدی در قیمت ۳۵۸۸۱ میباشد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۹ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در یک ناحیه حمایتی قرار دارد و انتظار میرود خریدران بخرند و فروشندگان سود بگیرند و در نتیجه یک برگشت صعودی تا مقاومتهای ۳۴۶۴۰ و سپس ۳۶ هزار دلار شکل بگیرد. بنابراین در حال حاضر بازار در یک ناحیه حمایتی قرار دارد و دو گام نزولی نیز تکمیل شده است و انتظار میرود یک برگشت صعودی داشته باشیم.

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار