این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه ۲ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۸ هزار دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به مقاومت ۴۵۸۵۰ ، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه سقف دوقلو شکل گرفت. بعد از شکل گیری سقف دوقلو، نهایتا خط گردن شکسته شد و حرکت نزولی آغاز شد.

در ابتدا به حمایت ۴۰ هزار دلار رسیدیم. اما این حمایت نیز شکسته شد و یک حرکت نزولی دیگر شکل گرفت. این حمایت با استفاده از MM از کف ۴۲۷۰۱ تا سقف ۴۴۹۷۲ بدست آمد. در حال حاضر انتظار حرکت نزولی بیت کوین ادامه داشته باشد که در شکل زیر رسم شده است:

Picture2 1 6 - تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 2 اسفند

طبق تحلیل بیت کوین در ۲ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد. در حال حاضر انتظار میرود هر حرکت صعودی، صرفا پرچم نزولی باشد و حرکت نزولی ادامه یابد. اولین حمایت در قیمت ۳۷۳۷۵ قرار دارد. در صورتی که این حمایت شکسته شود، انتظار میرود بیت کوین تا حمایت ۳۴۱۰۰ افت کند.

در هر صورت تا زمانی که یک شکست واقعی در زیر کف ۳۲۹۵۰ شکل نگیرد، انتظار میرود خریداران در یکی از نواحی حمایتی وارد شوند و یک حرکت صعودی تا مقاومت ۵۱ الی ۵۳ هزار دلار شکل بگیرد که این مقاومت بر اساس MM از سقف ۴۴۴۵۶ تا کف ۳۳۷۰۸ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد و انتظار میرود این حرکت ادامه یابد و به سمت سطوح حمایتی پایینتر حرکت کنیم. اولین حمایت در ناحیه ۳۷ هزار دلار قرار دارد. در صورتی که این حمایت شکسته شود، تارگت بعدی در قیمت ۳۴۱۰۰ قرار دارد.

در هر صورت تا زمانی که کف ۳۲۹۵۰ شکسته نشود، میتوان گفت که خریداران در یکی از این حمایتها وارد خواهند شد و حرکت صعودی بیت کوین آغاز میشود.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار