این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه ۲ خرداد


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۰۳۰۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲ خرداد، بعد از رسیدن به ناحیه حمایتی ۲۹ هزار دلار، خریداران و فروشندگان خریدند و در نتیجه یک برگشت صعودی در درون رِنج شکل گرفت که توانست سقف ۳۰۴۵۶ را بشکند. در حال حاضر بازار در رِنج قرار دارد و همچنین سر و شانه سقف و کف دوقلو داریم.

در صورتی که سقف ۳۰۷۶۹ شکسته شود، این سر و شانه فیل میشود و حدضرر فروشندگان زده میشود و در نتیجه تحلیل نزولی فیل خواهد شد و بازار به سمت بالا حرکت خواهد کرد. پس در حال حاضر بازار در رِنج قرار دارد اما انتظار میرود تا وقتی کف ۲۳۸۸۴ شکسته نشده است، حتی اگر این رِنج به سمت پایین شکسته شود، نهایتا خریداران وارد خواهند شد و یک شکست صعودی ایجاد میشود.

اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۳۲۶۸۷ قرار دارد. پس حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 05 23 14 19 25 - تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 2 خرداد

طبق تحلیل بیت کوین در ۲ خرداد و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت اصلاحی قرار دارد که بالاتر از کف ۲۳۸۸۴ میباشد. بنابراین انتظار میرود نهایتا خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۳۲۶۸۷ قرار دارد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد یک حرکت صعودی تا مقاومت ۳۴ هزار دلار شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲ خرداد ، در حال حاضر بازار در یک حرکت اصلاحی قرار دارد. این حرکت اصلاحی بعد از یک شکست نزولی قوی تا حمایت ۲۳ هزار دلار شکل گرفته است. بنابراین تا وقتی این کف شکسته نشود، انتظار میرود حتی در صورت شکسته شدن این رِنج به سمت پایین، نهایتا خریداران وارد شوند و بازار به سمت مقاومت ۳۴ هزار دلار حرکت کند.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار