این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 22 آذر


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت 48664 در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در 22 آذر، بعد از شکل گیری شکست نزولی تا ناحیه 43 هزار دلار، خریداران وارد شدند و یک سایه پایینی شکل گرفت. سپس خریداران توانستند دو گام صعودی شکل دهند.

بعد از شکل گیری این دو گام صعودی، فروشندگان وارد شدند و یک گام نزولی دیگر شکل گرفت. تارگت این گام نزولی در ناحیه 46700 قرار داشت که خریداران، کمی بالاتر از این تارگت وارد شدند و یک برگشت صعودی شکل گرفت. در حال حاضر میتوانیم از این برگشت صعودی استفاده کنیم و یک کانال رسم کنیم.

این کانال در شکل زیر رسم شده است:

Picture2 1 scaled - تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 22 آذر

طبق تحلیل بیت کوین در 22 آذر و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، میتوانیم کف 43466 و 46864 را بهم وصل کنیم و یک خط به موازات آن بر روی سقف 51975 قرار دهیم. با اینکار کانال صعودی در شکل بالا بدست می آید. بنابراین با استفاده از پرایس اکشنی که بعد از شکست نزولی شکل گرفت، میتوانیم این ارز دیجیتال را در یک کانال صعودی جای دهیم.

بر این اساس در حال حاضر بیت کوین در کف این کانال صعودی قرار دارد و احتمال کمی دارد که بتواند پایینتر از کف این کانال تثبیت شود. بنابراین انتظار میرود خریداران در همین ناحیه حمایتی وارد شوند و یک برگشت صعودی تا ناحیه 52 و سپس 56 هزار شکل بگیرد که این تارگت ها در سقف کانال صعودی قرار دارند.

بنابراین بعد از شکل گیری شکل نزولی تا ناحیه 43 هزار دلار و شکل گیری رِنج، انتظار میرود نهایتا خریداران در همین ناحیه حمایتی وارد شوند و صعودی بیت کوین آغاز شود و این ارز دیجیتال در ابتدا به تارگت های 52 الی 56 هزار دلار برسد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در 22 آذر، در حال حاضر این ارز دیجیتال در یک کانال صعودی قرار دارد  انتظار میرود از همین ناحیه کف کانال، خریداران وارد شوند و بیت کوین به سمت سقف این کانال صعودی در ناحیه 56 هزار دلار برسد. با این وجود این احتمال وجود دارد که در ابتدا سطوح حمایتی در سطح 47 الی 43 هزار دلار را تست کنیم و بعد به سمت ناحیه 56 هزار دلار حرکت کنیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار