این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه ۲۳ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۸۹۸۸ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۳ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قوی قرار دارد. انتظار میرفت رِنج به سمت پایین شکسته شود و یک گام نزولی تا ناحیه ۳۷ هزار دلار شکل بگیرد که همینطور هم شد.

سپس خریداران در حمایت ۳۷۵۵۵ وارد شدند و یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت. این برگشت صعودی قوی توانست سقف ماژور در قیمت ۳۹۰۸۸ را بشکند. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود یک پولبک تا حمایتهای ۳۸۸۴۷ الی ۳۸۵۱۰ شکل بگیرد. بعد از شکل گیری این پولبک؛ انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و حرکت صعودی ادامه یابد.

حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

BTCUSD 2022 03 14 14 15 36 - تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 23 اسفند

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۳ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر یک شکست صعودی قوی شکل گرفته است و انتظار میرود در ابتدا یک پولبک تا ناحیه ۳۸۵۰۰ داشته باشیم. بعد از شکل گیری این پولبک، خریداران مجدد وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی شکل میگیرد.

اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۳۹۷۵۲ قرار دارد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، خریداران مجدد وارد خواهند شد و یک حرکت صعودی دیگر تا تارگت ۴۰۳۹۳ شکل خواهد گرفت.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۳ اسفند، در حال حاضر بعد از شکل گیری دومین گام نزولی تا ناحیه ۳۷۵۰۰، خریداران وارد شدند و یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت که توانست سقف ماژور را بشکند. در حال حاضر انتظار میرود یک پولبک تا حمایتهای ۳۸۸۰۰ الی ۳۸۵۰۰ شکل بگیرد.

بعد از رسیدن به این حمایتها، خریداران مجدد وارد خواهند شدند و حرکت صعودی ادامه میابد. تارگتهای این حرکت صعودی در قیمت ۳۹۷۵۲ الی ۴۰۳۰۰ قرار دارند که با خط سبز در شکل بالا رسم شده است.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار