این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 25 بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت 42 هزار دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در 25 بهمن، در حال حاضر بازار بعد از رسیدن به مقاومت کلیدی  45 هزار دلار، متوقف شد و نهایتا خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه برگشت ماژور شکل گرفت و بازار به سمت سطوح حمایتی پایینتر حرکت کرد.

اولین حمایت در قیمت 41950 قرار داشت که بعد از رسیدن به آن، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه بازار رِنج شد. حمایت 41950 بر اساس MM از کف  43695 تا سقف 45034 بدست آمده است. بنابراین در حال حاضر بیت کوین در یک سطح حمایتی قرار دارد اما انتظار میرود این سطح حمایتی نیز شکسته شود و به سمت سطوح پایینتر قیمتی استفاده کنیم.

برای پیدا کردن تارگت بعدی نیز میتوانیم از MM استفاده کنیم. بنابراین حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture3 1 1 scaled - تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 25 بهمن

طبق تحلیل بیت کوین در 25 بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است و به اولین سطح حمایتی در قیمت 41950 رسیده است و در آنجا رِنج شکل گرفته است. اما انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و این سطح حمایتی شکسته شود.

حمایتهای بعدی در قیمت 41 هزار و 40400 قرار دارند که این حمایتها بر اساس MM از کف 42716 تا سقف 45034 بدست آمده است. بنابراین در حال حاضر بازار در یک سطح حمایتی قرار دارد ولی انتظار میرود این حمایت شکسته شود و به سمت حمایتهای بعدی در قیمت 41 هزار و 40400 حرکت کنیم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در 25 بهمن، در حال حاضر بازار در سطح حمایتی 41950 قرار دارد و رِنج شکل گرفته است. انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و به سمت حمایتهای بعدی در قیمت 41 هزار دلار و 40400 حرکت کنیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار