این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه ۲۵ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۲ هزار دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۵ بهمن، در حال حاضر بازار بعد از رسیدن به مقاومت کلیدی  ۴۵ هزار دلار، متوقف شد و نهایتا خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه برگشت ماژور شکل گرفت و بازار به سمت سطوح حمایتی پایینتر حرکت کرد.

اولین حمایت در قیمت ۴۱۹۵۰ قرار داشت که بعد از رسیدن به آن، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه بازار رِنج شد. حمایت ۴۱۹۵۰ بر اساس MM از کف  ۴۳۶۹۵ تا سقف ۴۵۰۳۴ بدست آمده است. بنابراین در حال حاضر بیت کوین در یک سطح حمایتی قرار دارد اما انتظار میرود این سطح حمایتی نیز شکسته شود و به سمت سطوح پایینتر قیمتی استفاده کنیم.

برای پیدا کردن تارگت بعدی نیز میتوانیم از MM استفاده کنیم. بنابراین حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture3 1 1 scaled - تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 25 بهمن

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۵ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است و به اولین سطح حمایتی در قیمت ۴۱۹۵۰ رسیده است و در آنجا رِنج شکل گرفته است. اما انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و این سطح حمایتی شکسته شود.

حمایتهای بعدی در قیمت ۴۱ هزار و ۴۰۴۰۰ قرار دارند که این حمایتها بر اساس MM از کف ۴۲۷۱۶ تا سقف ۴۵۰۳۴ بدست آمده است. بنابراین در حال حاضر بازار در یک سطح حمایتی قرار دارد ولی انتظار میرود این حمایت شکسته شود و به سمت حمایتهای بعدی در قیمت ۴۱ هزار و ۴۰۴۰۰ حرکت کنیم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۵ بهمن، در حال حاضر بازار در سطح حمایتی ۴۱۹۵۰ قرار دارد و رِنج شکل گرفته است. انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و به سمت حمایتهای بعدی در قیمت ۴۱ هزار دلار و ۴۰۴۰۰ حرکت کنیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار