این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه ۲۷ دی


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۲ هزار دلار در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۲۷ دی، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی کوتاه مدت قرار دارد. بعد از هر شکست نزولی، سایه پایینی شکل گرفت و بعد بازار رِنج شد. اینها ویژگی های یک حرکت نزولی در قالب رِنج میباشد و نه روند نزولی.

به همین دلیل انتظار میرود این حرکت نزولی در یک سطح حمایتی متوقف شود و نهایتا بازار بدست خریداران بیوفتد و روند صعودی بیت کوین آغاز شود. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت نزولی دیگر تا ناحیه ۳۸ هزار دلار شکل بگیرد و بعد در این ناحیه، خریداران میخرند و فروشندگان سود میگیرند و در نتیجه یک برگشت صعودی قوی شکل میگیرد.

حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 2 3 - تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 27 دی

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۷ دی و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد که این روند نزولی بیشتر شبیه به یک گام نزولی در رِنج میباشد. بنابراین انتظار میرود یک حرکت نزولی دیگر تا ناحیه ۳۸ هزار دلار شکل بگیرد و بعد بازار بدست خریداران بیوفتد و به سمت سطوح بالاتر حمایتی در ناحیه ۶۰ الی ۶۶ هزار دلار حرکت کنیم.

این تارگتها بر اساس MM از سقف ۵۲۰۹۸ تا کف ۳۸۰۵۸ تعیین شده است. بنابراین بعد از رسیدن به ناحیه حمایتی ۳۸ هزار دلار، انتظار میرود خریداران وارد شوند و بازار در جهت خرید قرار بگیرد و اولین حرکت صعودی تا ناحیه ۶۶ هزار دلار شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۲۷ دی، در حال حاضر بازار در یک گام نزولی قرار گرفته است که این حرکت نزولی، صرفا یک گام نزولی در درون رِنج میباشد و نه شروع روند نزولی. بنابراین انتظار میرود بعد از رسیدن به حمایت ۳۸ هزار دلار، خریداران وارد شوند و یک برگشت صعودی تا ناحیه ۶۰ و سپس ۶۶ هزار دلار شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار