این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه ۴ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۳۴۵۳۱ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۴ بهمن، در حال حاضر این ارز دیجیتال در یک روند نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است. این حرکت نزولی، یک گام نزولی در درون رِنج میباشد و نه شروع روند نزولی. اولین شکست نزولی در ناحیه ۴۳ هزار دلار متوقف شد و بعد برگشت صعودی مینور شکل گرفت که تبدیل شد به پرچم نزولی.

سپس مجدد یک شکست نزولی دیگر تا ناحیه ۳۴ هزار دلار شکل گرفت و بعد یک حرکت صعودی شکل گرفت اما این حرکت صعودی نیز تبدیل شد به پرچم نزولی. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود بیت کوین به سطوح پایینتر حمایتی برسد.

حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 6 1 - تحلیل بیت کوین؛ دوشنبه 4 بهمن

طبق تحلیل بیت کوین در ۴ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است. اولین تارگت این حرکت نزولی در ناحیه ۳۲۷۶۸ قرار دارد. بعد از شکل گیری پولبک در این ناحیه، ممکن است حرکت نزولی ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی در ناحیه ۳۱۹۰۰ و ۳۱۶۰۰ برسیم.

این سطوح حمایتی بر اساس MM از کف ۳۴ هزار دلار تا سقف ۳۶۵۷۶  بدست آمده است. بنابراین انتظار میرود حرکت نزولی بیت کوین ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم. بعد از رسیدن به این حمایتها، میتوان انتظار داشت که خریداران وارد شوند و یک شکست صعودی قوی شکل بگیرد و حرکت صعودی بیت کوین آغاز شود.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۴ بهمن، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار گرفته است اما انتظار میرود این حرکت نزولی صرفا یک گام نزولی در رِنج باشد و نه شروع روند نزولی. با این وجود حرکت نزولی ادامه پیدا کرده است و میتوانیم حمایتهای ۳۲۷۰۰، ۳۱۹۰۰ و ۳۱۶۰۰ را برای این حرکت نزولی در نظر بگیریم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار