این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه ۱۹ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیت کوین در قیمت ۴۳۶۰۰ در حال معامله است. طبق تحلیل بیت کوین در ۱۹ بهمن، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به تارگت ۴۵ هزار دلار، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه انتظار میرود برگشت نزولی شکل بگیرد.

مقاومت ۴۵ هزار دلار بر اساس MM از سقف ۳۹۳۰۰ تا کف ۳۳۷۰۰ بدست آمده بود و به همین دلیل حرکت صعودی در این مقاومت کلیدی متوقف شد. در حال حاضر بیت کوین در یک کانال نزولی قرار دارد و انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد و به سطوح بالاتر مقاومتی در سقف این کانال نزولی برسیم.

حرکت آتی بیت کوین در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 1 2 - تحلیل بیت کوین؛ سه شنبه 19 بهمن

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۹ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و بازار به سطوح بالاتر مقاومتی برسد. با این وجود برای ادامه این حرکت صعودی در ابتدا باید یک پولبک شکل بگیرد. بنابراین در ابتدا انتظار میرود یک حرکت نزولی و اصلاحی شکل بگیرد که میتوانیم سه تارگت را برای این حرکت در نظر بگیریم.

اولین تارگت در قیمت ۴۲۲۳۵  قرار دارد که بر اساس MM از کف۴۳۶۰۰ تا سقف ۴۵۰۴۵ بدست آمده است. حمایت بعدی در قیمت ۴۰۷۰۰ و ۳۹۱۴۰ قرار دارد. بنابراین تارگت نهایی در قیمت ۳۹ هزار دلار قرار دارد و از طرف دیگر این تارگت در نقطه شکست قرار دارد. بنابراین این حرکت نزولی با هدف تست نقطه شکست در ناحیه ۳۹ هزار میباشد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل بیت کوین در ۱۹ بهمن ، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد و بعد از شکستن سقف ماژور در قیمت ۴۵ هزار دلار، برگشت نزولی شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود یک حرکت نزولی تا ناحیه ۳۹ هزار دلار شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار